gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yağ bezeleri :(

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

slm arkadaşlar. yüzümdeki yağ bezeleriyle başım dertte ... zamanla bunlar siyah nokta ve cildimde lekelenmelere yol açıyor nolur acil yardım!!!! ne kullanmam gerekiyor arkadaşlar imdatttt diyorum artıkkkk

yağ bezeleri :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çikolata kremalı bezeler(25 adet)

Çikolata kremalı bezeler(25 adet)

MALZEMELER 2 Adet Yumurta Akı 1/2 Su Bardağı Toz Şeker 1/4 Tatlı Kaşığı Tarçın 125 gr. Eritilmiş Sütsüz Çikolata 1/3 Su Bardağı Krema HAZIRLANIŞI Ön hazırlık olarak fırını 150 derece ısıtalım. İki adet fırın tepsisini yağlı kağıtla kaplayalım. Mikser yardımıyle yumurta aklarını kar haline gelene dek çırpalım.Şekeri azar azar ilave edelim. Her eklemeden sonra tekrar çırpalım. Karışım koyu...
  2. Arif Sağ - Güzeller Bezenmiş

Arif Sağ - Güzeller Bezenmiş

güzeller bezenmiş toya giderler sizlere emanat yar oynamasın ben bilirem rica minnet ederler yengüllük edip ay balam tez oynamasın kara kas altında balam göz oynamasın dudağın içinde balam dil oynamasın ben seni sevirem sevgilim yarım sana kurban olsun bu şirin canım demirem oynamasın oynaşın yarım kara kas altında balam göz oynamasın dudağın içinde balam dil oynamasın
  3. türk bezeme sanatı genel bilgiler

türk bezeme sanatı genel bilgiler

bezeme motifleri Türk Sanat geleneklerinin özünü koruyan, maziden günümüze Türk kültürünün devamını sağlayan ve Türk kimliğini çizen gelenekli sanatlarımızı derinlemesine incelemek, temelinde yatan felsefeyi ve bunun çizgilere, şekillere yansımasını anlamak ve anlatmak, bir manada kendimizi anlamak, millî kimliğimizi tanımak ve tanıtmaktır. Çünkü bir milletin tarihi yaşadığı hayattır. Kültürü...

Sayfayı Paylaş