gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Yağ yakmanızı sağlayacak içecek formülü

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Vücudumuz da biriken ve inanılmaz sinir bozucu yağlardan kurtulmak her kilolu kişinin hayali zannediyorum.Kiloyu oluşturan yağdır.Eee yediğimiz yağlı yemeklerden dolayı vücutta da artıkça artan yağ miktarı kilo almamıza sebep oluyor.Vücudunda ki yağlardan dolayı yağlı yemeklerden bile nefret eden bir çok kişi tanıyorum.Yağlı bir yemek görünce midesi bulanan ve kilolu olduğu için yakınan bir çok kişi var.O yağlardan kutulmak için her yolu deneyenler de var.İşte o sinir bozucu yağlardan kurtulmak için size bir içecek formulü sunuyorum.Umarım işinize yarar:) [​IMG]
    Vücudun yağ yakım mekanizmalarını da açığa çıkaran bu formül şöyle:
    3 litre suyun içerisine, 2 orta boy elma (Yeşil elma tercih edilirse daha iyi) kabuklarıyla 4'e bölünerek atılır. 1 limon 4 eşit parçaya bölünerek karışıma eklenir. Daha sonra 1 tatlı kaşığı tane karanfil, bir tatlı kaşığı tane karabiber ve bir dal kuru tarçın hafif kaynatılır. 15-20 dakika, aroması çıkana dek kaynatılır. Ilıdıktan sonra şişeye alınarak içilir.

Kendimleyim bunu beğendi.
  2. Kendimleyim

Kendimleyim Forum Okuru

Tadi nasil acaba

3. manolya06

manolya06 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    merhaba günaydın

4. manolya06

manolya06 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    bende bu içecek formulunu bu akşam yapacağım . güzelmiş beğendim

Yağ yakmanızı sağlayacak içecek formülü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte yağ yaktıran formüller

İşte yağ yaktıran formüller

yürümek kaç kalori yaktırır ip atlamak kaç kalori yaktırır yürüyüş hangi hareket 1 saat yürüyüş Yazla birlikte fazla kilolarından kurtulmak isteyenler, uzmanların verdiği basit tavsiyelerle yağlarından kurtuluyor. Formda ve sağlıklı vücuda sahip olmak için bol egzersiz, yürüyüş ve ev işleri yapmayı tavsiye eden uzmanlar, “Bir saat koşarak 650 kalori, ip atlayarak 590, kayak yaparak 470 kalori...
  2. Yağ yakma diyeti

Yağ yakma diyeti

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Yağ Yakmanın Formülü

Yağ Yakmanın Formülü

Hareketsiz ve yoğun yaşantı içerisinde, insanların vücutlarında birçok rahatsızlıklar meydana gelmektedir. Bu rahatsızlıkların başında gelen şişmanlık, hem fizyolojik hem de sosyolojik açıdan insanları etkilemektedir. Şişmanlığın insan vücudunda oluşturduğu bu olumsuz etkilerden kurtulmak için birçok yöntem uygulanmaktadır. Bu yöntemlerin içinde, vücuttaki şişmanlığın giderilmesi açısından...
  4. Yağ yakma hesap makinesi ...

Yağ yakma hesap makinesi ...

yağ yakma hesap makinesi yağ yakma hesabı kalori hesaplama makinesi kalori hesap Meleklerim size allahin izini ile isinize yarayacak bir Site getirdim :dil::dil: Günde nekadar kalorie yakacaginizi bilmiyorsaniz eger, yada herhangi bir spor/hareket ile nekadar yakarim diyorsaniz tam size göre bu Link :) Nette bu gibi siteler cok var biliyorum, ama bunu cok Detayli buldum :):) Insallah...
  5. Ahududu Hızlı Yağ Yakmayı Sağlıyor

Ahududu Hızlı Yağ Yakmayı Sağlıyor

Ahududu Hızlı Yağ Yakmayı SağlıyorAdiponektin hormonunu düzenleyen ahududu vücutta glikoz ve yağ asitlerini dengeliyor. Metabolizmayı hızlandırarak hızlı yağ yakmaya destek oluyor. İyi bir sonuç elde edebilmek için 40 kilo ahududu tüketimini gerçekleştirmek gerekiyor. Ancak bu pek mümkün olmadığı için doğal ahududu çayı veya yan ürünlerini düzenli tüketmek de iyi bir çözüm olabiliyor. Frambuaz...

Sayfayı Paylaş