Yağ Yakmanızı Sağlayan En Önemli 4 Besin...

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Yağ Yakmanızı Sağlayan En Önemli 4 Besin...
Yağ Yakan Besinler
Yağ Yakan Yiyecekler

Vücudunuzdaki yağlardan artık İllallah dediyseniz ve artık sizde bu yağlardan kurtulmanın yolunu ararken işte ben buldum sizler için...Biriken yağlarınız kilolar olarak size geri dönmekte ayrıca kolestrol tansiyon kalp gibi hastalıklarıda beraberinde getirmekte. Bu yağlanmaya bir dur deyin!!!https://www.meleklermekani.com/diyet-saglikli-beslenme/198176-yaglari-yakmak-icin-en-dogru-zaman.html şimdiii ne duruyorsunuz .... Hemen aşağıdaki besinlere bir göz atın ve artı sizin için yaşamınızda ilk sıraları alsın bence ....Hadiiii Yaz geldi plajlara akacaksınız :D:D

guzellikhaber.com_854057808-237.jpg

Yağ Yakmanızı Sağlayacak Yiyecekler

Hızla zayıflamak ve yağ yakımını hızlandırmak için hayatınızda kesinlikle bu 4 ana besine mutlaka yer verin.

Kırmızı biber

Kırmızı biber içindeki “capcaicin” isimli acı madde, vücudunuzdaki kan dolaşımını hızlandırır ve vücut ısısını hızlandırır. Kısacası vücut ısısı ne kadar yükselirse yağ yakımı o kadar hızlanır. Kırmızı biber de vücut ısısını yükselten harika bir zayıflama yiyeceğidir.

Hindiba

Hafif sarı renge çalan bu sebze, içeriğinde kan damarlarına pozitif etki yapan ve hazmı kolaylaştırmaya yarayan ‘intybin’ ya da ‘taraxin’ gibi çok güçlü maddeler barındırıyor. Bu iki mucize madde, vücutta bulunan asitlerin atılmasında ve metabolizmanın hızlı ve düzenli çalışmasında etkin rol oynar. Böylece tatlıya olan istek azalır ve yağ yakımı hızlanır.

Greyfurt

Greyfurt içeriğinde barındırdığı ikincil bitkisel maddeler ve C vitamini sayesinde gerçek bir yağ yakıcı ve zayıflatıcı meyvedir. Greyfurt tüketerek gün içinde yasadığınız açlık krizlerini unutabilirsiniz. Aynı zamanda diyet yaparken yasadığınız aşırı halsiz ve yorgun halinizin yerini enerji dolu bir gün alarak hızla yağ yakabilirsiniz. Bkz Greyfurt Zayıflatır mı?

Yoğurt

Özellikle göbek eritmek için diyet menünüzde kesinlikle yoğurt olmalıdır. Her öğünde yağsız veya az yağlı yoğurt tüketerek hızla yağ yakabilir ve hızla zayıflayabilirsiniz. Her öğün en azından bir su bardağı yoğurt özellikle dümdüz bir karına sahip olmak için garanti yoldur.

Biber ve yoğurt düzenli yerim, greyfurt suyu da içerim ve dombili değilim birileri gibi hahaha
Ellerine sağlık Laviş :tik:

hakkatmii diyonn :D:D seviyomusun beni :D:D
buarada ben greyfurrt içemiyorum antidepresan aldığım içinnn hindibayıda hiçç görmedim bilee hahaha

Sevmem mi ya , aşkolsun bir de soruyor :kiss:

Hindibayla ben de tanışmadım ve doğru greyfurt bazı ilaçların etkisini çarpıtıyor, zarara çeviriyor, burdan da bilgilendirmiş olalım :)

yok cnm benim kendine haksızlık etme sen en önemlisi cok iyi bir eş ve cok iyi bir annesin kim ne derse desin valla osmanlı kadınısın son osmanlı :D:D

Geri