gebe
  1. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

yagım bıtmıs

Konu, 'Yıkama Yağlama Servisi :)' kısmında sehr_i sukut tarafından paylaşıldı.

bugun kendımı yokladım cıkss yok ben gıcırdama yapıyom yagım bıtmıs azcuk yaglayıverın ve hayrınızaaa:D:dhem uzun zamandırda benı seven olmamısss :(:(:(:(:(yazık banaaaa

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yagım bıtmıs
    :kiss::kiss::kiss::kiss:ayyyy ayyyyy balım mekanın güzeli oyyyyy yesinler seni sevmeyen ölsün beaaaaaa

3. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

dıyarrrrrrrrrr en bilgilileri güsel paylaşımları olan arkadaşım dediklerini aynen yapıyom:hhh: seni çok seviyorummm çokkkkkk

4. dionisya

dionisya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

amanda aman dıyarda dıyar canımın ici cok seviorum senii:cah:

5. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    amanda hanimiş benim elma yanaklım havuç burunlum karpuz suratlum çilek ağızzlımmm mısır püskülü saçlımmmm üzüm gözlüm seni çok seven arkadaşın _manav_ meçhul:D:D:D

6. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

benim minik annemin yağımı bitmiş ben bi güzel yağlarım seni. canımı sıkkınmış hanimşte hanimişşş oyy :kiamam: kıyamam ben sana kimler de sıkmımış canını..... tatlı yüzlüm güzel bir anne, sabır meleği :kiss:

yagım bıtmıs konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınlar icin araba yagını değistirme yöntemi:

Kadınlar icin araba yagını değistirme yöntemi:

Kadınlar icin araba yagını değistirme yöntemi: Kadın 1. 15.000 km’den sonra tamirhaneye gider 2. Kahvesini icer 3. 15 dakika sonra parayı ödeyip tamirhaneyi terk eder Yapilan masraf : Yag degistirme: 100 YTL Kahve: 1 YTL Toplam 101 YTL Erkeklerin araba yagını desistirme yöntemi: Erkegin kadın gibi tamirciye ihtiyacı olmaz. Yag degistirmek icin tamirhaneye mi gidilir canım? Kendisi...
  2. Tavuklarin yagindaki kilit sistemi...

Tavuklarin yagindaki kilit sistemi...

Tavuk ve horozların bacakları, oynak eklemlerle birbirine bağlanmış kemiklerden meydana gelir. Eşelemeye ve koşmaya göre son derece elverişli yapılarının yanında çok özel bir tasarıma da sahiptirler. Tavuk ve horozlar bu tasarım sayesinde uzun süre yorulmadan tüneklerinde durabilirler. Geceleri düşmeden burada uyuyabilmelerinin sırrı, bacaklarını boydan boya dolaşan özel sinirlerde saklıdır....
  3. karınca yagı

karınca yagı

tala kullananlar tala karınca yağı kullananlar karınca yumurtası yağı nerede satılır yumurtası nerede satılır yagı kızlar karınca yagı kullanan varmı aranızda:hmm:
  4. kaçak avcılara ceza yagdı

kaçak avcılara ceza yagdı

Mersin'in Tarsus ilçesinde bu yılın ilk 5 ayında kaçak avlanan toplam 9 kişiye 11 bin 750 YTL para cezası kesildiği bildirildi. Mersin Çevre ve Orman Müdürü Hasan Saday, Doğa Koruma Milli Parklar Tarsus Mühendisliği ekiplerinin yaptığı denetimler sonucunda, bu yılın ilk 5 ayında karada avcılık yapan 4 kişiye 10 bin 158 YTL, suda kaçak av yapan 5 kişiye de 4 bin YTL olmak üzere toplam 14 bin...
  5. Fazla yaglarinizi yok edin....

Fazla yaglarinizi yok edin....

saglikli beslenme, saglikli yasam Meleklerim hareketsizlik ve yogun yasanti icerisinde, insanlarin vücutlarinda bircok rahatsizliklar medana geliyor. Bu rahatsızlıkların başında gelen şişmanlık, hem fizyolojik hem de sosyolojik açıdan insanları etkilemektedir. Şişmanlığın insan vücudunda oluşturduğu bu olumsuz etkilerden kurtulmak için birçok yöntem uygulanmaktadır. Bu yöntemlerin içinde,...

Sayfayı Paylaş