Yağlı Ciltlere Yeşil Kil Maskesi

fuşya

Yeni Üye
Üye
Yağlı Ciltlere Yeşil Kil Maskesi
kil maskesi yeşil kil yeşil maskesi maskeleri maskesinin faydaları
Çoğumuz biliyoruzdur da gene de yazayım dedim. Haftada 2 kere yeşil kil maskesi uyguluyorum 2 aydır. 1 ayın sonunda faydasını görmeye başladım. Yağlı bir cildim var ve gözeneklerim yanak kısmında biraz daha fazla açık. Temizliğinde yeşil kilin etkisini gördüm. Eskisi gibi siyah noktalar oluşmuyor artık . kozmetik ürünlerini de bıraktım artık sürmüyorum.

Bir yemek kaşığı yeşil kili kasenin içine döküyorum
Üstüne ılık 2 yemek kaşığı su döküyorum.
2 damla limon damlatıyorum
bir damlacık da saf zeytinyağı damlatıyorum

karıştırıp, 10 dk bekletiyorum. yüzüme sürüp 10 dk da yüzümde bekletiyorum. ılık suyla duruluyorum. zaten geriyor yüzü, çok fazla beklettiğinizde kızartıyor. Yatmadan önce duştan çıktıktan sonra uygulayın bence. Sabah tertemiz görünüyor yüzünüz. 1 ayın sonunda fark ediyorsunuz net olarak yüzünüzdeki lekelerin açıldığını, gözeneklerin temizlendiğini. Minerwa' dan almıştım tarifi bende he he he :) Umarım sizlerinde işine yarar. Sağlıcakla kalın :)

Ce: Yağlı Ciltlere Yeşil Kil Maskesi

Kil ve su kullanıyordum bende ayrıca avondan maskelerimi kullanıyorum.
Sabah akşam gül suyuyla siliyorum fuşi benimde cildim yağlıydı düzeldi gibi :D

Bu tarifi bende duymuştum sanırım su yerine gülsuyu daha etkili oluyomuş dün eşantiyon dermokilin maskesini verdiler onu uyguladım yatmadan.gerçekten etkili.

bakalım ne olacak.....

cildim gercekten cok yaglı yaş 25 hala sivilcelerden kurtulamıyorum lekelerde cabası tarifi aldım simdi uyguladım bakalım cildime bu maske nasıl gelecek sonucu tekrar yazıcam simdiden teşekkürler

ben hergün kullanıyorum yeşil kili, cildim çok yağlı ve iyi geliyor.. hergün kullanmamın sakıncalı olduğunu söylediler ciltte sarkıklık yapıyomuş, doğru mu acaba bi sakıncası var mı hergün kullanmamın??

İtalyada ki meşhur türk malı kil

Benimde sivilce ve siyah noktalarla başım uzun süre dertteydi ancak kurtuldum... Argilla markalı bir kil aldım ve bu sıkıntılarımdan kurtuldum... tamamen doğal bir kil ve bütün analiz raporlarıda internet sitesinde mevcut..google da argilla diye arattırın çıkar. ikinci günde siyah noktalardan eser kalmadı. türk malı olmasına rağmen italyada çok satılıyormuş oradaki bir arkadaşım söyledi tavsiye ederim mutlaka deneyin..

Benzer Diğer Konularımız !

Geri