gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yağlı saçlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ben 14 yaşındayım saçlarımı hergün yıkamama rağmen saçlarım hala yağlı bu durum beni çok sinirlendiriyor.birde saçlarım hiç uzamıyor bana yardım edin lütfen

yağlı saçlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yağlı saçlar için öneriler

yağlı saçlar için öneriler

sarı saç tonları Yağlı saçlara önerilecek doğal bir şampuan için: Gerekli malzemeler; birer fincan biberiye losyonu, gülsuyu ve dört yumurta. Yumurtalar çırpılıp masaj yapıla*rak saça yedirilir. 15 ila 30 dakika sonra saçlar biberiye los*yonuna ilave edilen gülsuyu ile yıkanır. Diğer öneriler: a) İki adet yumurtanın sarısı çıkarılır, bir kaba konur ve bir adet limon suyu içine sıkılmak...
  2. Yağlı saçlara

Yağlı saçlara

Saçların çabuk yağlanması benim büyük sorunlarımdan biridir.Çok sinir olurum 2 gün bile olmadan tekrar yıkamam gerekir ve kafamda ağırlık hissederim,saçlarım kafama yapışır berbat.Bu çözümleri dikkate almak gerek sanırım. Saç deriniz fazla yağ üretiyorsa, saç telleri üzerinde yağ tabakası oluşur. Saçınızın yağlı görünmemesi için de daha sık yıkanması gerekir. Bu sebepten dolayı yıkama...
  3. yağlı saçlarından kurtul!!

yağlı saçlarından kurtul!!

Limondaki asitle saçlarınızdaki yağları öldürün. 5 yemek kaşığı dolusunca ince kıyılmış ısırganotu yaprağı. Yarım litre soğuk suya ekle. Ardından kaynama derecesine gelene dek kaynat. 15 dakika demlenmesine izin ver ve 1 limon suyu sık. 2 yumurta sarısını ayır. çalkala hepsini karıştır ve artı olarak içine 5 damla limon yağı, 1 tatlı kaşığı bitkisel şampuan ekle. iyice saç diplerine...
  4. Yağlı saçlara bitkisel çözüm

Yağlı saçlara bitkisel çözüm

yağlı saçlara çözüm yağlı saçlar için, çözüm, bakım, maske, ne yapılmalı, kesin çözüm ve daha bir çok öneri burada arkadaşlar. Güzelliğinizin çerçevesi olan saçlarınız yağlı ise ne yapmalısınız; buyrun bu yazımızda çözüm önerilerimizi okuyun Melek'ler:) Çabuk yağlanan saçlar için öncelikle yapılması gereken yağlı saçlar için üretilen şampuanlar kullanmak ve saçları ılık suyla yıkamak...
  5. Yağlı Saçlarıma Nasıl Bakacağım ?

Yağlı Saçlarıma Nasıl Bakacağım ?

yağlı saçlar için yağlı saçlar için çözüm yağlı saçlar için ne yapmalı Sevgili melekler, saç bakımı için elinden geleni yapan ancak yağlı saçlar sebebiyle bir türlü istediği gibi saçlara ulaşamayan meleklerimize ve sayın misafirlerimize yağlı saçlar için ne yapmalı, nasıl bakım uygulamalı herşeyi anlatmaya çalışacağız.. :) Saçlar neden yağlanır? Yağlı saç diye bir şey yoktur,...

Sayfayı Paylaş