gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Yağlı saçlara

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Saçların çabuk yağlanması benim büyük sorunlarımdan biridir.Çok sinir olurum 2 gün bile olmadan tekrar yıkamam gerekir ve kafamda ağırlık hissederim,saçlarım kafama yapışır berbat.Bu çözümleri dikkate almak gerek sanırım. [​IMG]
    Saç deriniz fazla yağ üretiyorsa, saç telleri üzerinde yağ tabakası oluşur. Saçınızın yağlı görünmemesi için de daha sık yıkanması gerekir. Bu sebepten dolayı yıkama sıklığını azaltan ve fazla yağı alıp, gözenekleri sıkıştıran özel bir şampuan kullanmalısınız.
    Saç derinizi yatıştırın: Yağ üretimini yeniden normal dengesine kavuşturulabilirsiniz. Aktarlardan bulabileceğiniz doğal kille yapacağınız saç maskesi, saçınızın daha uzun sürede yağlanmasına yardımcı olur. Bunun için maskeyi 5-10 Dakika bekletip saçınızı şampuanlamanız yeterli.
    Zorlama. Saç derinizi yıpratabilecek her şeyden kaçının. Saçınızı fazla Sıcak fönle kurutmayın. Hatta en iyisi kendi kendine kurumaya bırakmaktır ama buda sağlık yönünden kış aylarında pekte uygun değil.Sadece ılık Suyla yıkayın ve çok fazla taramaktan kaçının

2. ross

ross Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kimse benim kadar nefret etmemiştir yağlı saçlardan banyodan çıktığımda bile yağının geçmemiş olması delirtiyor düşünsenize banyodan çıkıyorm saçımın yağı geçmemiş sabah banyo yapıyorum akşama yağlanıyor bıktımmmm saç yıkamakktannnn!!!!!!!

3. azca_35

azca_35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    en iyi çözüm yeşil sabun..

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    cok berbat bir durum yaaaaa

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yağlı saçlar için head shoulderds %100 kepksiz sampuanını düzenli kullanı yağlanma gidiyor

Yağlı saçlara konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yağlı saçlar için öneriler

yağlı saçlar için öneriler

sarı saç tonları Yağlı saçlara önerilecek doğal bir şampuan için: Gerekli malzemeler; birer fincan biberiye losyonu, gülsuyu ve dört yumurta. Yumurtalar çırpılıp masaj yapıla*rak saça yedirilir. 15 ila 30 dakika sonra saçlar biberiye los*yonuna ilave edilen gülsuyu ile yıkanır. Diğer öneriler: a) İki adet yumurtanın sarısı çıkarılır, bir kaba konur ve bir adet limon suyu içine sıkılmak...
  2. yağlı saçlarından kurtul!!

yağlı saçlarından kurtul!!

Limondaki asitle saçlarınızdaki yağları öldürün. 5 yemek kaşığı dolusunca ince kıyılmış ısırganotu yaprağı. Yarım litre soğuk suya ekle. Ardından kaynama derecesine gelene dek kaynat. 15 dakika demlenmesine izin ver ve 1 limon suyu sık. 2 yumurta sarısını ayır. çalkala hepsini karıştır ve artı olarak içine 5 damla limon yağı, 1 tatlı kaşığı bitkisel şampuan ekle. iyice saç diplerine...
  3. Yağlı saçlara bitkisel çözüm

Yağlı saçlara bitkisel çözüm

yağlı saçlara çözüm yağlı saçlar için, çözüm, bakım, maske, ne yapılmalı, kesin çözüm ve daha bir çok öneri burada arkadaşlar. Güzelliğinizin çerçevesi olan saçlarınız yağlı ise ne yapmalısınız; buyrun bu yazımızda çözüm önerilerimizi okuyun Melek'ler:) Çabuk yağlanan saçlar için öncelikle yapılması gereken yağlı saçlar için üretilen şampuanlar kullanmak ve saçları ılık suyla yıkamak...
  4. Yağlı Saçlarıma Nasıl Bakacağım ?

Yağlı Saçlarıma Nasıl Bakacağım ?

yağlı saçlar için yağlı saçlar için çözüm yağlı saçlar için ne yapmalı Sevgili melekler, saç bakımı için elinden geleni yapan ancak yağlı saçlar sebebiyle bir türlü istediği gibi saçlara ulaşamayan meleklerimize ve sayın misafirlerimize yağlı saçlar için ne yapmalı, nasıl bakım uygulamalı herşeyi anlatmaya çalışacağız.. :) Saçlar neden yağlanır? Yağlı saç diye bir şey yoktur,...
  5. yağlı saçlar

yağlı saçlar

ben 14 yaşındayım saçlarımı hergün yıkamama rağmen saçlarım hala yağlı bu durum beni çok sinirlendiriyor.birde saçlarım hiç uzamıyor bana yardım edin lütfen

Sayfayı Paylaş