gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Yağmur’un öss başarısı!..

Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

[​IMG] P { margin: 0px; } İki aylık hamile eşi Pınar Altuğ ile bebek heyecanı yaşayan Yağmur Atacan, şimdilerde okulunu değiştirmenin telaşını yaşıyor.
    Halen İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü 3. sınıf öğrencisi olan Atacan, okulunu değiştirme kararı aldı. Bunun için bu yıl ÖSS'ye yeniden giren ünlü oyuncu, 325 puan aldı. Yağmur Atacan bugünlerde yapacağı tercih üzerinde çalışıyor. Özel bir üniversitede okumak istediğini söyleyen Atacan önümüzdeki günlerde karar verecek.

Yağmur’un öss başarısı!.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. başarısız insan

başarısız insan

*KÜÇÜK ŞEYLERİ DERT EDENLER.... *KUSURSUZ OLAMAYACAĞINI KABULLENMEYENELER... *OLUMSUZ DÜŞÜNCE KARTOPUNU ÇIĞ GİBİ BÜYÜTENLER... *HAYATALARI BİLGİ TOPLAMAKLA GECENLER... *SABIRSIZLAR.. *GERCEĞİ KABUL ETMEK İSTEMEYENLER.. *GÜLÜMSEMEYENLER... *KENDİLERİNE ZAMAN AYIRAMAYANLAR... *İŞE MUHATABINI ANLAMAYA CALIŞARAK BAŞLAMAYANLAR... *İYİ BİR DİNLEYİCİ OLAMAYANLAR.. *TENKİT İSTEĞİNİ...
  2. Sunset'in Başarısı

Sunset'in Başarısı

Malezya Kralı Zeynel Abidin’den Yeni Zelanda Başbakanı Helen Clark’a, ABD’nin Cumhuriyetçi başkan adayı John McCain’e kadar çok önemli konuklar ağırlayan Sunset, 15’inci yılına giriyor. Başarısının sırrını "İstanbul dünyanın en güzel şehirlerinden biri. Bu güzelliğe ihanet edemezdim" diye açıklayan Barış Tansever, Sunset’i sattığı yönündeki söylentileri de yalanladı. TÜRKİYE’de...
  3. öss ...

öss ...

:123:Yarın Öss'ye giriyorum.. :cry_smile: :cry:çok kötü hissediyorum şu an kendimi.. :küstüm: kafam allak bullak sanki herşeyi unuttum gibi hisssediyorum :S :uhu: Öss'ye girecek tüm üyelere başarılar diliyorum .. :nazar:
  4. ÖSS Soruları

ÖSS Soruları

1- bir genç kiza günde ortalama 27 kisi evlenme teklif etmektedir. Bunların bir kısmının zaten evli olduğu düşünülürse, amaçlarının gönül eğlendirmek olduğu açıktır. Normal şartlarda bir gönlün eğlenmesi 48 saat sürdüğüne göre kızın abisinin günde ortalama 10 Adam dövmesiyle bir yil sonunda kaç bekar Adam dayak yememiş olur? A. 42 Adam B. 570 Adam C. birkaç iyi Adam D. Sadece, dünyayi...
  5. öss

öss

sınavın iyi geçmesi icin bir dua varmı?

Sayfayı Paylaş