gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yağmur Altında ıslanan Aşk....

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yağmurda kadın resimleri yağmurda ıslanan kadın ıslanan resmi resimleri adam Yağmur Altında ıslanan Aşk....
    Ask yagmurda ıslanmaya benzer
    Sırılsıklam olursun üşümekten titrersin
    Ama hep yalnızsın ve tek basınasın
    Hiç dusunmezsın,derdı tasayı hiç umurunda olmazdunya......

İşte ask boyle birsey bitanem,
    Sırılsıklam asık olursun
    Yerı gelır ağlamaktan gözlerin kızarır...
    Ama sonunda bir tek sen varsındır bu yolda.
    Hiç dusunmezsın ondan baskasını

Sadece kosarsın ve ıslanırsın
    Bır de yanımda o olsa dersın
    Ama o hıcbır zaman
    Senın oldugun kadar cesaretlı olamaz....
    O yagmurda ıslanmaktan kacar,
    Tıpkı asktan kactıgı gıbı...

Sevmeyi bilemez yalnızdır
    Yenı ayrılmıstır sevgilisinden
    Hep sevilmiştir , birileri tarafından...
    Hiç sevmemiştir,sadece sevılen olmuştur,
    Sevmeyı bilemez cunkı o
    Hiç yagmur altında ıslanmamıştır...

Yağmur Altında ıslanan Aşk.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Altun - Küstüm Aşklara

Hakan Altun - Küstüm Aşklara

yaralarım var acılarım çok aşk için artık hiç vaktim yok yarınlarım var ümitlerim yok temiz gönlümde aşka yer yok her aşkta bir yara yetti canıma ne gerek var aşk için ağlamaya yarın bir gün seninle oLsam olmasam hiç farketmez ben artık küstüm aşklara yarın bir gün seninle oLsam olmasam hiç farketmez ben artık küstüm aşklara yaralarım var acılarım çok aşk için artık hiç vaktim yok...
  2. Hakan Altun - Aşkım Aşkım

Hakan Altun - Aşkım Aşkım

Oy meseler meseler Su doludur siseler Acaba allahtanmidir güzel olur ayse'ler Askim askim masalim sarilip koklasalim Sariyerde olmazsa bebekte bulusalim Askim askim masalim el ele dolasalim Yeniköyde olmazsa beykozda bulusalim Ayseler hatun olur sözünle bütün olur Ayselere vurulan yanarda tütün olur Askim askim masalim sarilip koklasalim Trabzonda olmazsa Rizede bulusalim Askim askim...
  3. Aşk olmasaydı yağmur ağlamazdı

Aşk olmasaydı yağmur ağlamazdı

Yıllar, filizlenip olgunlaşmaya gark ederken Şen şakrak mutlu ve refahlı günler çok azdı Yaşayamadan anlatmak, işitmeden duymaktı Görmek için bakmayı bir niteliğe erdirmekti Dünyanın nimetleri her bir tarafı kuşatırken Rahmet bu kadar aşikâr gerekçeyle yakınken Kalp kendi hilkatinde ritme amade bulunurken Ruhumun, hicran sayfaları ne kadar manidardı Ummanlara doğru uzanan derin bir...

Sayfayı Paylaş