gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Yağmur ATACAN'ın baba olacağını duyduğundaki tepkisi

Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

[​IMG] P { margin: 0px; } Şu sıralar Alp Kırşan ve Paşhan Yılmazel'le başrol paylaştığı 'Avanak Kuzenler' filminin çekimleri için Çorlu'da bulunan 'baba adayı' Yağmur Atacan, eşi Pınar Altuğ'un hamile olduğunu öğrendiği gün, heyecandan dilinin tutulduğunu söyledi. "Pınar'a söylemek için bir sürü güzel söz hazırlamıştım ama hiçbirini söyleyemedim" diyen Atacan, hislerini şöyle ifade etti: "Babalık duygusu beni olgunlaştırdı. Bir anda büyüdüm koca adam oldum!"
    HABERİ BİRLİKTE ALDIK
    * Babalık heyecanı çok güzel bir duyguymuş. Böyle bir heyecanı daha önce hiç yaşamamıştım. Bambaşka bir tadı var. Her gün tadılmayacak bir heyecan... Zaman her geçen gün beni babalığa biraz daha hazırlıyor.

* Hamile olduğunu Pınar ile aynı anda öğrendik. Bebek beklediğimizi duyunca Pınar'a söylemek için çok güzel sözler hazırlamıştım ama hiçbirini söyleyemedim. O heyecan beni başka bir boyuta da taşıdı. Sanki dilim tutuldu.

* Neyse ki Pınar, bakışlarımdan neler söylemek istediğimi anladı. Hiç kimse bunları yaşamadan ne kadar hazırlansa da bilemiyor.

PINAR NAİF BİR KADIN
    * Herkes bana 'Çocuk doğunca ne olacak?' diye soruyor. Doğunca ne yapacağım adına çok şey düşünüyorum ama o zaman da aynı öğrendiğim zamanki gibi kalabilirim. Bu tepkisizlik değil, insan duygusal olarak bir anda öyle oluyor.

* Pınar çok duygusal ve naif bir kadın. Çocuğu olacağı için hem çok heyecanlı, hem de heyecanını çok gösteren birisi... Nazar değmesin diye sevincini gizlemeye çalışıyor ama aynı zamanda bu sevinci artırarak yaşıyor.

* Nazar değmesinden korkuyoruz ama sakınan göze çöp batar olayı da istemiyoruz. Ne herkesten saklamak istiyoruz, ne de 'Oh çocuğumuz olacak' demek istiyoruz.

* Çevremizdeki herkes uğursuzluk olacağını söylediği için bebeğimize hiçbir kıyafet almıyoruz. Cinsiyeti konusunda arkadaşlar tahminler yapıyor ama biz işin o tarafını henüz düşünmüyoruz.

* Hamileliği boyunca karımı yalnız bırakmak istemiyorum. 'Avanak Kuzenler' çekimi nedeniyle Çorlu ve Bodrum arasında mekik dokuyorum. Yorucu oluyor ama yine de şikayetçi değilim.

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: “afacan yağmur” pınar altuğ’un hamile olduğunu yani baba olacağını öğrendiğind
    teşekkürler emeğine sağlık bunların durumuna cok karsıyım bu arada:)

Yağmur ATACAN'ın baba olacağını duyduğundaki tepkisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yağmur

Yağmur

Yağmur (Jenerik Sözlü) Gökhan Kırdar , Albüm : Haziran Gecesi Adım adım geçer zaman Biter günün Ben neredeyim Yavaş yavaş batar güneş Hava Soğuk Sen neredesin Yağmur Yağmur diye Yağmur Yağmur diye
  2. YaĞmurLara

YaĞmurLara

Bedenini uçurumdan aşağı bırakmakla yağmur yüklü bulutların arasında süzülmeye başlamak arasında keskin ama bir o kadar da küçük bir sınır vardır hiç düşündün mü? Kararsız kalıp kayaların kenarında günlerce beklersin.. Bir yandan bir rüzgar seni uçurup gotürsün diye düşler kurarsın ama öte yandan da kendini aşağı bırakıvermek istersin bütün işkencelerine inat ruhunun.. İlk olarak uçurumun...
  3. Yılmaz Erdoğan baba olacak

Yılmaz Erdoğan baba olacak

ekranların sevilen yüzü Yılmaz Erdoğan aynı sene içerisinde hem amca hemde baba olacak..... YILMAZ ERDOĞAN 2. KEZ BABA OLUYOR! YILMAZ ERDOĞAN’IN EŞİ BELÇİM BİLGİN ERDOĞAN (26), 45 GÜNLÜK HAMİLE... İkinci kez baba olacak Erdoğan (41), çevresine “İkinci çocuğum öyle bir dönemde geliyor ki... Hem ikiz yeğenlerimden 3 ay sonra, hemde 4. sinema filmimizin gösterime girdiği günlerde doğacak ve...
  4. ^^^ yağmurlar ^^^

^^^ yağmurlar ^^^

Sokaklar sakin geceler karabasan Ellerim titrer kim bu ben kim bu susan Ne soran var ne bilen sebebim yok Bana kıyan erkeğim sendin vazgeçtim rüyalardan Beni sevmezsen yağmurları sev Bulutlar ağlasın sen gül güneş doğsun yeniden Gidiyorum gözüm yaşlı Hatıran har yüreğime Sen sev yağmurları Yağmurlar yağsın üzerime
  5. Yeni Anne Ve Baba Olacak Adaylara Öneriler Burada!!

Yeni Anne Ve Baba Olacak Adaylara Öneriler Burada!!

anne baba olmak,anne baba olma sanatı, Anne ve babalar bebeklerini ilk kucaklarına aldıklarında çok heyecanlı ve şaşkın olurlar çünkü bu onlar için büyük bir mucize ve farklı bir duygudur ne yapacaklarını bebeğine nasıl davranacaklarını bilemezler evet artık bebekle beraber bambaşka bir hayat başlamıştır sizler için şimdi konumuza dönelim; Uzun süredir beklediğiniz an geldi ve bebeğinizi...

Sayfayı Paylaş