gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Yağmur çizmesi... (çok farklı bence bakın)

Konu, 'Moda Güncel' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

yağmur çizmesi Meleklerim nette dolaşırken çok ilginç bir yağmur çizmesi ile karşılaştım.... Şu günlerde yurdumuz yağmurlara teslim olmuşken bu tatlı yağmur çizmesi size çok yardımcı olacaktır... En azından gezerken su seviyesini bileceksiniz :D

Siz ce de çok kullanışlı bir yağmur çizmesi değilmi ???? :sule:

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    :D:D:Dgercektenn cokk kullanışliymışş birtanem...

Yağmur çizmesi... (çok farklı bence bakın) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mahsun Kırmızıgül - Yağmurun Sesine Bak

Mahsun Kırmızıgül - Yağmurun Sesine Bak

Yagmurun sesine bak Aska davet ediyor Cama vuran her damla Beni harap ediyor Bu yagmur seni benden Alip götüren yagmur Askimizi sel gibi silip süpüren yagmur Her damlada ah ettim Hayatimi kahrettim Bu kadar yalnizim ki Seni nasil kaybettim Hayatimi kahrettim __________________
  2. Bende Seni Sevdim Yağmur

Bende Seni Sevdim Yağmur

yağmur daralan gönlüme sunduğun huzurla toprağa her kavuşmanda ölümü hatırlatan kokunla. seni seyrederken sesini dinlerken içtiğim çay tadında ve ıslatılmayı senin tarafınla.yüzüme düşmelerini damlaların ve gözyaşımı saklamanı sen topragı arındırırken kirden ben kalbimi arındırmayı sakladığın gözyaşlarımla bende seni sevdim yağmur hemde...
  3. Yağmur Çizmesi Modelleri

Yağmur Çizmesi Modelleri

yağmur çizmesi 2011 yağmur çizmesi modelleri burberry 2011 Sonbaharın vazgeçilmezleri haline gelen birkaç yağmur botu modelleri

Sayfayı Paylaş