gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Yagmur Damlalari...

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Yagmur Damlalari...

ay çok güzeller ya ellerine sağlık köri

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Yagmur Damlalari...

Harika ya, örümcek ağlarının üzerinde inci taneleri gibi durmuşlar. Ellerine sağlık canım, güzel fotoğraflar :)

4. Monera

Monera Forum Okuru

Cevap: Yagmur Damlalari...

Bunu çok beğendim muhteşemler gerçekten saol:)

5. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yagmur Damlalari...

emeğine sağlık canım çok güzel resimler

Yagmur Damlalari... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duygu damlalari

Duygu damlalari

Emre Aydin -Bu yagmurlar

emre aydın Emre Aydin -Bu yagmurlar İlk albümü "AFİLİ YALNIZLIK" Sony Music&GRGDN etiketiyle ile yayınlanan başarılı sanatçı albümü öncesi GRGDN ile yollarını ayırarak Sony Music ile albüm yapım ve menajerlik hizmetleri anlaşması imzalayarak bundan sonra tüm çalışmalarına sadece Sony Music bünyesinde devam etme kararı aldı. Anlaşma sonrası son albüm çalışmalarına...
  3. Göz yaşı yagmuru

Göz yaşı yagmuru

Sen beni bensiz yaşayabiliyorsun BEN Beni sensiz düşleyemiyorum Ey sevgili !!! Söyle kaç aşka bedeldir SANA ADANMIŞ NEFESLİĞİM !!! Her gülüşümde binlerce GÖZYAŞI YAĞMURU var Gönlüne aşık oldum gözlerine tutsak… Seni seviyorum ama mutluluk bana yasak… Gülen gözlerime bakıp ta sanma ki beni bahtiyar Her gülüşümde binlerce...
  4. kurbaga yagmuru....

kurbaga yagmuru....

kurbağa yağmuru kurbağa yağmuru video kızlarr ya ben cokk ürperdim bunu duyunca ve sizlerle paylaşmak istedim Türkiyede bundan cok eski bir zamanda 1960 yılları gibi işte adana ceyhan da sonra samsun bafra kurbaga yagmuru olmuşşş.... ben bunu bugün dersanede ögrendim cok şaşırdım ....
  5. yagmur

yagmur

deniz esim rüyasında evin içine yagmur yagıyor ve esimde çok üzülüyor aglıyor bütün esyalrımız islanıyor bende aynı aksam kanamam oldugunu gördüm ama aksam bu konularla ilgil sohbet etmiştik yinede kafama takıldı sorayım dedim şimdiden tşk cnm

Sayfayı Paylaş