gebe
  1. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Yağmur Duâsı

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında Mirmiga tarafından paylaşıldı.

Nebiyy-i Ekrem -sallallahu aleyhi ve sellem- yağmur duâsına çıkınca:
    "Ey Rabbim kullarını içir, rahmetini yay, ölü beldeni dirilt." derlerdi. (36)

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yağmur Duâsı
    emeğine sağlık

Yağmur Duâsı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. YaĞmurLara

YaĞmurLara

Bedenini uçurumdan aşağı bırakmakla yağmur yüklü bulutların arasında süzülmeye başlamak arasında keskin ama bir o kadar da küçük bir sınır vardır hiç düşündün mü? Kararsız kalıp kayaların kenarında günlerce beklersin.. Bir yandan bir rüzgar seni uçurup gotürsün diye düşler kurarsın ama öte yandan da kendini aşağı bırakıvermek istersin bütün işkencelerine inat ruhunun.. İlk olarak uçurumun...
  2. ^^^ yağmurlar ^^^

^^^ yağmurlar ^^^

Sokaklar sakin geceler karabasan Ellerim titrer kim bu ben kim bu susan Ne soran var ne bilen sebebim yok Bana kıyan erkeğim sendin vazgeçtim rüyalardan Beni sevmezsen yağmurları sev Bulutlar ağlasın sen gül güneş doğsun yeniden Gidiyorum gözüm yaşlı Hatıran har yüreğime Sen sev yağmurları Yağmurlar yağsın üzerime
  3. Tevbe, istiğfar duâsı

Tevbe, istiğfar duâsı

istiğfar çeşitleri tevbe istiğfar duası istigfar getirmek tevbe duası video getirmek Tevbe, istiğfar duâlarının manası, yaptığımız bütün günahlara pişmanlık duyduğumuzu ifade etmemiz, bundan sonraki hayatımızda bir daha böyle günah ve kusurları işlemeyeceğimize Rabbimize söz vermemizdir. Günah ve kusurlarına pişmanlık duyup, üzüntü ve elem hisseden mü'min, önce şu istiğfar duâsını huşû...
  4. İstigfar Duâsı

İstigfar Duâsı

İstigfar Duâsı da paylaşır mısınız rica etsem lütfen kızlar!
  5. Yağmur Duâsı nasıl yapılıyor

Yağmur Duâsı nasıl yapılıyor

Yağmur Duâsı Yağmur Duâsı nasıl okunur ve anlamı nedir lütfen Yağmur Duâsını paylaşın arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş