gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

yağmur kaşifoğlu uludağ

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

yağmur kaşifoğlu resimleri yağmur kaşifoğlu uludağ yagmur kasifoglu [​IMG]

yağmur kaşifoğlu uludağ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yağmur

Yağmur

Yağmur (Jenerik Sözlü) Gökhan Kırdar , Albüm : Haziran Gecesi Adım adım geçer zaman Biter günün Ben neredeyim Yavaş yavaş batar güneş Hava Soğuk Sen neredesin Yağmur Yağmur diye Yağmur Yağmur diye
  2. Uludağ Üniversitesi

Uludağ Üniversitesi

uludağ üniversitesi moda tasarım bölümü moda tasarım bölümü olan üniversiteler 2 yıllık 2 yıllık olan üniversiteler inegöl üniversitesi bölümleri tasarımı Aklın ve bilimin öncülük ettiği, Atatürk'ün çizdiği çağdaş, laik ve demokratik yolda, özgür düşünceli ve kişisel sorumluluk duyguları gelişmiş ulusal değerlere saygılı olarak kültürel ve tarihi değerleri benimsemiş, çağdaş görünüşlü gençler...
  3. WOW Uludağ Hotel Bursa / Uludağ

WOW Uludağ Hotel Bursa / Uludağ

wow uludağ wow uludağ otel bursa HERŞEY DAHİL: Sabah-öğle-akşam açık büfe yemekler, snack servisi (15:00-17:00), çay saati (17:00-18:00), gece 01:00'e kadar yiyecek ve içecek servisi (standart yerli içecekler). KONUM: Bursa Uludağ 2. Bölge mevkiinde yer alan tesis, havaalanına (Yenişehir) 80 km, Bursa şehir merkezine 35 km mesafededir....
  4. YaĞmurLara

YaĞmurLara

Bedenini uçurumdan aşağı bırakmakla yağmur yüklü bulutların arasında süzülmeye başlamak arasında keskin ama bir o kadar da küçük bir sınır vardır hiç düşündün mü? Kararsız kalıp kayaların kenarında günlerce beklersin.. Bir yandan bir rüzgar seni uçurup gotürsün diye düşler kurarsın ama öte yandan da kendini aşağı bırakıvermek istersin bütün işkencelerine inat ruhunun.. İlk olarak uçurumun...
  5. ^^^ yağmurlar ^^^

^^^ yağmurlar ^^^

Sokaklar sakin geceler karabasan Ellerim titrer kim bu ben kim bu susan Ne soran var ne bilen sebebim yok Bana kıyan erkeğim sendin vazgeçtim rüyalardan Beni sevmezsen yağmurları sev Bulutlar ağlasın sen gül güneş doğsun yeniden Gidiyorum gözüm yaşlı Hatıran har yüreğime Sen sev yağmurları Yağmurlar yağsın üzerime

Sayfayı Paylaş