gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

yağmur resimleri gerçek gibi

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yağmur resimleri yağmur resmi yağmurlu resimler yagmur resmi yagmur resimleri Küçüklüğümde, yağmurdan kaçardım sevmezdim ben ya. Daha sonraları büyüdüğümde, o günleri hatırlayacağım ve isteyeceğim hiç aklıma gelmezdi. Yağmurda sevdiceğinizle el ele, ağzınızdan duman çıka çıka, ya da sigaranızı tüttüre tüttüre yürümek gibisi var mı ? Hele bir deniz kıyısın da ya da göl kenarında iseniz demeyin keyfime.

Şimdi kızlar ben sizler için harika ve gerçeğini andıran yağmur manzaraları resimerini bir araya getirdim. buradaki resimlere bakarak hiç olmazsa o günleri yad edebilir ve düşünebilirsiniz. Hem çok ta geç kalmış değilsiniz. Belki yeniden yağmurda yürümek istersiniz kim bilir ?

Bu arada bilmem hatırladınız mı arkadaşlarım bi parça vardı hani yağmurla ilgili yağmurun sesine bak aşka davet ediyor diye BURADAN dinlerkene izleyin resimlerimi olur mu ? Durun aşka geldim videosunu da resimlerin en altına eklim isteyen siteden isteyen bizden dinlesin :D

yağmur resimleri (1).jpg yağmur resimleri (2).jpg yağmur resimleri (3).jpg yağmur resimleri (4).jpg yağmur resimleri (5).jpg yağmur resimleri (6).jpg yağmur resimleri (7).jpg yağmur resimleri (8).jpg yağmur resimleri (9).jpg yağmur resimleri (10).jpg Eki Görüntüle 64213 yağmur resimleri (12).jpg yağmur resimleri (13).jpg yağmur resimleri (14).jpg

yağmur altında yürüdünüzmü hiç?

Son düzenleme: 23 Mart 2016
  2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: yağmur resimleri gerçek gibi
    Güzel resimler canım, ellerine sağlık. Yağmuru çok severim ben. Uzun süredir de yağmur altında yürümedim. Ya da çekmedim şemsiyeyi kafamdan, ya işe gidiyordum alelacele ya bir yere yetişiyordum. Aslında hayat bir şeyleri ertelemeyecek kadar kısa, bir dahaki yağmurun altında yürümek istiyorum :) Paylaşımın için teşekkürler canım.

3. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

bende istiyorum bilgecim yağmur altında yürümek hatta koşmak olmuyo işte imkanlar ama her yağmurda balkona çıkarım buda yetiyo bazen

4. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Gerçi uzun süredir adamakıllı yağmur da görmedik ki şöyle yumuşak, hafif, tatlı tatlı yağan bir yağmuru ne zamandır hatırlamıyorum. Eskidenmiş o sonbahar ve ilkbahar yağmurları...

5. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    evet bilge haklısın yağmurada hasret kaldık kuru bi soğuk var yağmurları re4simlerde görürü olduk artık

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

yağmurda kimsesiz sahilde sırılsıklam olup yürümeyi ne kadar çok isterdim şimdi ve sadece yanımda sevdiğim olacak ona öyle sıkı sıkı sokulacam ki :love:ayyy romantik oldum bee :becky:

emeğine sağlık canım +rep hakkındır ;)

7. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    ben yagmurda daha bugün yürüdüm, hadi yanimda biri olsaydi romantik derdim ama yalnizdim ve cok üsüyordum :) emegine saglik canimmm...

8. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

çok güzeldi ya mükemmel sıcacık evimde sanki camdan yağmurun yağışını seyrettim sanki saol

9. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

oyyyyyyyyyyyy çok güzel ben o resimdek,i yerde yürümek isterim kendi başıma ama

10. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

çookkk güzellerdii emeğine sağlık canımm

11. negrita

negrita Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  12. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Nasıl, gerçekten gerçek gibi değil mi kim yağmurda yürümek istiyor duyalım cevapları güncelleme 23.03.2016

yağmur resimleri gerçek gibi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gerçek gibi yağlıboya resimleri!

gerçek gibi yağlıboya resimleri!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. gerçek resimler

gerçek resimler

Dünyanın en harika ve gerçek resimleri. Dünyanın en güzel harikaları ve onlara ait resimleri bu köşeden sizlere vermek istiyorum. Aslında bu 2016 yılında bu kadar kan bu kadar bomba ve ölümün olduğu ülkede, bunu yapanlara bu resimleri göstersek birşey ifade eder mi bilmiyorum. Dünya, gerçekten de yaşanılası bir yer ve iyilik yapacağımız, sonunda bu iyilikleri beraberimizde ahiretimize...
  3. Gerçek gibi oyuncak Bebekler

Gerçek gibi oyuncak Bebekler

gercek gibi oyuncak bebekler bebek gerçek gibi oyuncak bebek gerçek bebekler resimleri Gerçek değiller aslında plastikten yapılmalar ama arkadaşlarım ne bileyim gerçek gibi duruyorlar inanılmaz dimi ?
  4. yağmur damlası gibi hayat....

yağmur damlası gibi hayat....

Bazen yağmur yağar içimiz kasvetle dolar ya... bu kasveti önemsemiyorum çoğu zaman...şöyle ki: Yağmuru seviyorum; sağnak olmayanı... Ilık havada yağanı; çiçekleri hırpalamayanı... İnsanları ıslatıp üşütmeyeni... Değdiği yere bereket getireni... Yağdığı yeri temizleyen, yağmuru seviyorum...evet hayatta işte böyle kırılgan gönlümüzü hırpalamayan bir yaşamımız olsa,içimizde ki o küçücük çocuğun...

Sayfayı Paylaş