gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Yağmur yağsa da araba yıkasak

Konu, 'Komik Resimler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Yağmur yağsa da araba yıkasak
    güzel taktik :D

3. *yabangülü*

*yabangülü* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yağmur yağsa da araba yıkasak

manyak ne yapıyorsun orda zaten yagmur suyuyla o araba yıkanır

Yağmur yağsa da araba yıkasak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bugün Yağmur Yağdı Şehre..

Bugün Yağmur Yağdı Şehre..

Bugün Yağmur Yağdı Şehre.. Bana bir kez olsun söylemedin beni sevdiğini... En huzurlu sarılışlarda, en duygulu bakışlar da bile... Düşünmek akıl işiydi sevmek benim işim... Sen akıllıydın, ben sevgili... Bugün yağmur yağdı şehre...Uzun bekleyişlerin sessiz sonu gibi... Bekledim uzun bir yazı, ne kadar çabuk geçti değil mi, upuzun, kocaman bir yaz...Sonbahar sendin benim için ve sevindim sen...
  2. Pınar’la Birlikte Yağmur Da Şişiyor

Pınar’la Birlikte Yağmur Da Şişiyor

Pınar Altuğ hamileliği nedeniyle üç ayda 55’ten 60 kiloya çıkarken, aynı dönemde eşi Yağmur Atacan da 5 kilo aldı PINAR Altuğ'un hamileliği eşi Yağmur Atacan'a da kilo olarak yansıdı. Yağmur, hamile kaldıktan sonra öğün sayısını artıran Pınar'a beslenmesinde eşlik edince 3 aylık sürede 5 kilo aldı. Pınar Altuğ 3 ayda 55'den 60'a, Yağmur ise 83'ten 87 kiloya çıktı. Bu arada, her hafta sonu...
  3. Bugün yaĞmur yağdı bu şehire

Bugün yaĞmur yağdı bu şehire

Bugün Yağmur Yağdı Şehre.. Bana bir kez olsun söylemedin beni sevdiğini... En huzurlu sarılışlarda, en duygulu bakışlar da bile... Düşünmek akıl işiydi sevmek benim işim... Sen akıllıydın, ben sevgili... Bugün yağmur yağdı şehre... Uzun bekleyişlerin sessiz sonu gibi... Bekledim uzun bir yazı, ne kadar çabuk geçti değil mi, upuzun, kocaman bir yaz...Sonbahar sendin benim için ve...
  4. Duvar Kağıdında Damla ve Yağmur

Duvar Kağıdında Damla ve Yağmur

yağmur duvar kağıtları yağmurlu duvar kağıtları Damla ve yağmur resimleri masaüstünüze çok yakışacak meleklerim :) Renkli var mat renkler var. Kısacası herkesin zevkine göre resimler mevcut :)
  5. Yağmur Yağınca Toprak Neden Kokar?

Yağmur Yağınca Toprak Neden Kokar?

yağmur Yağmur yağdıktan sonra toprak kokusunu çok severim derin derin içime çekerim bu kokuyu , bana huzur verir.Peki gerçekten kokan toprakmıdır?Neden yağmur yağınca kokar bunları hiç düşündünüzmü?Daha önce düşünüpte cevap bulmadıysanız işte size cevabı... Yağmur sonrası hissedilen güzel kokuların bir kaynağı toprakta yaşayan Actinomycetes grubu içinde yer alan bazı bakterilerdir....

Sayfayı Paylaş