gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

yağmur zamanı..

Konu, 'Biten Diziler' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

şöyle bir düşünelim bakalım neydi bu film konusu diyenlere....
    Fırat İstanbul'un en ünlü gece kulüplerinden Edda'nın ortaklarındandır. Para sıkıntısı yoktur, çok güzel bir evde yaşamakta, çok güzel bir otomobil kullanmakta ve dört çocuğuna hem annelik hem de babalık yapmaya çalışmaktadır. Öfkeli ama bir o kadar da yakışıklı ve karizmatiktir. Onun en büyük sorunu 5 yaşındaki sorunlu kızı Naz'dır.

Eylül de bebekken geldiği bir yetiştirme yurdunda büyümüş, çok çalışmış, annesini ve babasını hiç tanımamanın üzüntüsünü başarılarıyla örtmüş, çok güzel ve çok başarılı bir genç kız olarak makus talihini yenmiştir. Fırat'ın tersine çok sakindir, hayata gülümseyerek bakmayı ilke edinmiştir...

Fırat, küçük kızına bakıcılık yapacak birisini aramaktadır. Bu arayış, Yetiştirme Yurdu'ndaki dünyasında arkadaşlarıyla birlikte yaşayan Eylül'ün karşısına bir sürpriz olarak geliverir. Yeni bir iş! Ama bakalım bu yeni iş Eylül'ün hayatına neler getirecek?

O güne kadar en az on bakıcıyı kaçırtan küçük Naz'a, otoritenin simgesi halinde yaşayan Fırat'a... Hiç alışık olmadığı zengin yaşama dayanabilecek mi Eylül? Üstelik Fırat'ın yakınındaki tek insan olan Aslı'ysa artık ondan bir şeyler beklemektedir. Arkadaşlıklarının yeni bir yola girmesi için her şey hazırdır. Aslı güzel, kültürlü, güçlü bir kadın. Fırat'ın evine ve çocuklarına yakışacak birisi. Belki de bu yüzden, Fırat'a yaklaşma ihtimali olan bütün kadınlardan kuşkulanıyor... Kim bilir? Belki Eylül'den bile...

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: yağmur zamanı..
    tam kararında bittti değilmiii :D

yağmur zamanı.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kıraç - Kara Sevda (Yağmur Zamanı Dizisinden)

kıraç - Kara Sevda (Yağmur Zamanı Dizisinden)

kıraç yol bulamadım kıraç sende yoksun bilmiyorsun halim kalmadı sende yoksun bilmiyorsun halim kalmadı dinle Çıkmaz sokakta yol bulamadım Gözlerim yandı ağlayamadım Bir kara sevda Vurdu başıma Nerdesin sen kimdesin sen Ben soramadım (2 defa) Nerde başladı nerede bitti Kavuştum derken gözyaşı geldi Bu benim değil aşkın kaderi Ayrılıktan gözyaşından başka ne sanki (2 defa) Sevgiden yana...
  2. Ne Zaman Karşılaşsak Yağmur Yağıyordu...

Ne Zaman Karşılaşsak Yağmur Yağıyordu...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. YaĞmurLara

YaĞmurLara

Bedenini uçurumdan aşağı bırakmakla yağmur yüklü bulutların arasında süzülmeye başlamak arasında keskin ama bir o kadar da küçük bir sınır vardır hiç düşündün mü? Kararsız kalıp kayaların kenarında günlerce beklersin.. Bir yandan bir rüzgar seni uçurup gotürsün diye düşler kurarsın ama öte yandan da kendini aşağı bırakıvermek istersin bütün işkencelerine inat ruhunun.. İlk olarak uçurumun...
  4. ^^^ yağmurlar ^^^

^^^ yağmurlar ^^^

Sokaklar sakin geceler karabasan Ellerim titrer kim bu ben kim bu susan Ne soran var ne bilen sebebim yok Bana kıyan erkeğim sendin vazgeçtim rüyalardan Beni sevmezsen yağmurları sev Bulutlar ağlasın sen gül güneş doğsun yeniden Gidiyorum gözüm yaşlı Hatıran har yüreğime Sen sev yağmurları Yağmurlar yağsın üzerime

Sayfayı Paylaş