gebe
  1. bennn :D

bennn :D Forum Okuru

YAĞMUrdan kaçarken doluya tutulmak

Konu, 'Çöplük' kısmında bennn :D tarafından paylaşıldı.

Lütfen biriniz bana yağmurdan kaçarken doluya tutunmak deyiminin anlamını yazabilir mi teşekkür ediyorum.

YAĞMUrdan kaçarken doluya tutulmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğuş - Kaçarım

Doğuş - Kaçarım

Ben baharda çiçek açarım Gece olunca ışık saçarım Seni düşünüp seni ararım Söz verip te dönenden kaçarım Yar yar bir dinle Gel beraber olalım Aşk dorukta tam muhabbet Bu işin sonunda var selamet Hayırlısı ne diyelim Sözden öte söz verelim Kandıranın sonunu Yol verelim bulsun yolunu
  2. YaĞmurLara

YaĞmurLara

Bedenini uçurumdan aşağı bırakmakla yağmur yüklü bulutların arasında süzülmeye başlamak arasında keskin ama bir o kadar da küçük bir sınır vardır hiç düşündün mü? Kararsız kalıp kayaların kenarında günlerce beklersin.. Bir yandan bir rüzgar seni uçurup gotürsün diye düşler kurarsın ama öte yandan da kendini aşağı bırakıvermek istersin bütün işkencelerine inat ruhunun.. İlk olarak uçurumun...
  3. ^^^ yağmurlar ^^^

^^^ yağmurlar ^^^

Sokaklar sakin geceler karabasan Ellerim titrer kim bu ben kim bu susan Ne soran var ne bilen sebebim yok Bana kıyan erkeğim sendin vazgeçtim rüyalardan Beni sevmezsen yağmurları sev Bulutlar ağlasın sen gül güneş doğsun yeniden Gidiyorum gözüm yaşlı Hatıran har yüreğime Sen sev yağmurları Yağmurlar yağsın üzerime
  4. Göbek kaçarsa..

Göbek kaçarsa..

göbek kaymasi göbek kayması kaçması gobek kaymasi kayması belirtileri Bu göbek kaçması nasıl birşeydir böyle felaket bir ağrısı var melişler.. Şu Göbek kayması, kaçması , göbek tıkılması yada göbek dagılması .. herneyse bence çok ciddi bir durum fıtığa kadar gidiyor çünkü.. ben anlamıyorum ki bu göbek nere kaçıyor yada nasıl bir yapısı var ki dağılabiliyor bu halk arasında bir deyimmi yoksa...
  5. Yağmurdan Kaçarken Dizisi Yayından Kaldırıldı

Yağmurdan Kaçarken Dizisi Yayından Kaldırıldı

yağmurdan kaçarken dizisi yağmurdan kaçarken konusu Sevgili melekler, bir dizi daha yayından kaldırıldı. Cumartesi akşamları Atv'de yayınlanan dizi Yağmurdan Kaçarken, istenilen reytingin alınamaması üzerine yayından kaldırıldı. Son olarak 18 Mayıs Cumartesi günü 8. bölümüyle ekrana gelen dizinin 25 Mayıs tarihinde yeni bölümüyle ekrana gelmesi bekleniyordu. Ancak dizi yerine başka bir yapım...

Sayfayı Paylaş