gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Yağmurlu havalar için şık şemsiye modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

şık şemsiye cvp rengarenk şemsiyeler şemsiye modelleri al satın almak önemli değil arkadaşlarım satın alacaksınız ama en güzel ve değişik şemsiye modellerini aşağıdan ekleyeyim sizlere sonra isterseniz buradan satın alabilirsiniz. Sevgililer için olanları, dantelli şemsiyeler iki kişilik semsiyeler bir ton değişik şekli var bu meretlerin :) Yağmurda ben gibi ıslanmayı sevenlere göre anlamsız olsa da çok yağışlı havalarda kesinlikle kullanmak gerekiyor. Aşağıdan ekliyorum sizlere umarım hoşunuza gidecek modeller bulursunuz.

değişik şık şemsiye modelleri (1).jpg değişik şık şemsiye modelleri (2).jpg değişik şık şemsiye modelleri (3).jpg değişik şık şemsiye modelleri (4).jpg değişik şık şemsiye modelleri (5).jpg değişik şık şemsiye modelleri (6).jpg değişik şık şemsiye modelleri (7).jpg değişik şık şemsiye modelleri (8).jpg değişik şık şemsiye modelleri (9).jpg değişik şık şemsiye modelleri (10).jpg değişik şık şemsiye modelleri (11).jpg değişik şık şemsiye modelleri (12).jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 21 Mart 2016
  2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Yağmurlu havalar için şık şemsiye modelleri
    çok şirinler teşşekürler emeğine sağlık

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Konuya yeni ve güzel resimler ekledim yani konuyu güncelledim kızlar. Hoş yaz gelmek üzere ama yinede ihtiyacı olanlar için indirimli günler başlıyor yukarıdan konudan verdim google amca nereyi diyorsa oradan alırsınız artık :D:D

Yağmurlu havalar için şık şemsiye modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yağmurlu havada okunabilen reklam

Yağmurlu havada okunabilen reklam

[Kuru havada böyle : Yağmur başladığında böyle : Ve yağmur devam ederken de böyle :
  2. Yeni Şemsiye Modelleri

Yeni Şemsiye Modelleri

Kızlar istemesekte yaz mevsiminin sonuna geliyor yavaş yavaş yaz bitiyor...Malum sonbahar yağmur mevsimi sonbaharda yağan yağmurlardan korunmak ıslanmamak için sizlere yeni moda şemsiyeleri sunuyorum...Çok şirinler değilmi :tik:
  3. yağmurlu havalarda ne düşünürsünüz

yağmurlu havalarda ne düşünürsünüz

Merhaba arkadaşlar. Şu an bulunduğum şehirde yağmur yağıyor. Elimde kahve pencerenin önünde dışarıyı seyrediyorum aklımdan türlü türlü şeyler geçiyor. Yağmur beni hep duygusallaştırmıştır sizler peki şu an yağmuru izliyor olsanız aklınızdan neler geçer merak ettim doğrusu:)
  4. Gebeler İçin Şık Etek Modelleri

Gebeler İçin Şık Etek Modelleri

hamile etekleri, hamile etek modelleri, hamileler için etek modelleri Sevgili melekler, gebeliğiniz ilerleyip kıyafetleriniz üzerinize olmamaya başlayınca hem rahat edebileceğiniz hem de şık görüneceğiniz hamile kıyafetleri almanın zamanı gelmiş demektir. Bu kıyafetler içinde kullanım kolaylığı sebebiyle en çok tercih edileni hamile etekleri. Üstünüze giyeceğiniz bol bir bluz ya da tişörtle...

Sayfayı Paylaş