gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yağmurlu havalarda ne düşünürsünüz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar. Şu an bulunduğum şehirde yağmur yağıyor. Elimde kahve pencerenin önünde dışarıyı seyrediyorum aklımdan türlü türlü şeyler geçiyor. Yağmur beni hep duygusallaştırmıştır sizler peki şu an yağmuru izliyor olsanız aklınızdan neler geçer merak ettim doğrusu:)

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Yağmurlu havalarda ne düşünürüm güzel bir soru :) Eskiden çok çok yağmur yağdasa okula gitmesem battaniyenin altında çizgi film yada güzel bir film izlesem, annem çorba yapsada içsem diye düşünürdüm. Şimdi büyüdüğüm için yağmurda gezmeyi düşünüyorum, şimdilerde yağmurda korunacak yer buldu isem, " Allah bu yağmurda çalışmak zorunda olanların yardımcısı olsun " şeklinde düşünüyorum. Ya da, " bu yağmurlar berekettir yaza iyi olcak " diye düşünüyorum.

MaWiM bunu beğendi.
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Yağmuru bende çok sevenlerdenim. Kış ayları gelse yağmur yağsada yağmurun altında yürüsem diye düşünürdüm şu günlerde aman kış gelmesin yağmur yağmasın çocuklarım hasta olmasın diye düşünüyorum. Bende eskiden yağmur yağarken battaniye altına girip eski türk filmleri seyretmeye bayılırdım ama şimdi artık ne buna fırsatım nede zamanım oluyor. Gerçi eskiden tat bulduğunuz şeylerde zamanla bu değerlerini kaybediyor.

4. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    bende genelde aynı şeyi yaparım alırım birde kitabımı yakarım mumu mu bir güzel okurum okudukça da dinlenirim.

yağmurlu havalarda ne düşünürsünüz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yağmurlu havada okunabilen reklam

Yağmurlu havada okunabilen reklam

[Kuru havada böyle : Yağmur başladığında böyle : Ve yağmur devam ederken de böyle :
  2. Oğullar, babaları ,hakkına ne düşünür?

Oğullar, babaları ,hakkına ne düşünür?

OĞULLAR BABALARI HAKKINDA NE DÜŞÜNÜR ? 6 YAŞInDA :Babam her şeyi biliyor. 10YAŞINDA:Babam çok şey biliyor. 15 YAŞINDA:Bende babam kadar biliyorum. 20 YAŞINDA:Babamında pek fazla bir şey bildiği söylenemez. 30 YAŞINDA:Bir kerede babamın fikrini sorsam fena olmayacak. 40YAŞINDA:Nede olsababam bazı şeyleri biliyor. 50YAŞINDA:Babam her şeyi biliyor. 60YAŞINDA:Ahh! keşke babam hayatta...
  3. Yağmurlu havalar için şık şemsiye modelleri

Yağmurlu havalar için şık şemsiye modelleri

şık şemsiye cvp rengarenk şemsiyeler şemsiye modelleri al satın almak önemli değil arkadaşlarım satın alacaksınız ama en güzel ve değişik şemsiye modellerini aşağıdan ekleyeyim sizlere sonra isterseniz buradan satın alabilirsiniz. Sevgililer için olanları, dantelli şemsiyeler iki kişilik semsiyeler bir ton değişik şekli var bu meretlerin :) Yağmurda ben gibi ıslanmayı sevenlere göre anlamsız...
  4. erkeler ne der?ne düşünür?

erkeler ne der?ne düşünür?

"BEN BALIĞA ÇIKIYORUM" ÇEVİRİSİ: Ben elimde bir çubukla bütün gün sandalda oturucam, kusana kadar içicem ve denizde yüzen balıkları izleyeceğim" 2. "BU ERKEKLERİ İLGİLENDİREN BİRŞEY" ÇEVİRİSİ: "Bunun bilinen bir mantıklı açıklaması yok, Boşuna uğrasma hiçbir mantık kalıbına sokamazsın." 3."YEMEĞE YARDIM EDİYİM Mİ?" ÇEVİRİSİ:...
  5. Ne olmayı düşünürsen o olursun

Ne olmayı düşünürsen o olursun

NE OLMAYI DÜŞÜNÜRSEN O OLURSUN Bir zamanlar, büyük bir dağın tepesinde bir kartal yuva yapmış. Bir süre sonra kartalın, dört adet yumurtası olmuş. Yumurtalar henüz kuluçka dönemlerindeyken dağda bir deprem olmuş. Kartalın yuvasındaki dört yumurtadan biri, depremin şiddetiyle yuvadan düşüp, dağın tepesinden yuvarlana yuvarlana vadideki bir çiftliğe dek ulaşmış. Bu çiftlik, bir tavuk...

Sayfayı Paylaş