gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Yagmuru emanet biraktim saclarina

Konu, 'Çöplük' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Yagmuru emanet biraktim saclarina konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yagmur Damlalari...

Yagmur Damlalari...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Emanet..

Emanet..

Birine emanet bir şey bırakmak sırlarını ona açmaya, Kişinin kendi eşine emanet bir şey vermesi ve eşinin onu saklaması hamile kalmasına, aldığı emaneti iade etmesi halime kalmamasına, Emanet bazen insanoğluna, onun yaratılış gayesine; emanete ihanet etmmek kulluğun bilincinde olmamaya, ahdini yerine getirmemeye; emanete sahip çıkmak, İslam dininin prensiplerine göre tanzim edilen bir hayat...
  3. Göz yaşı yagmuru

Göz yaşı yagmuru

Sen beni bensiz yaşayabiliyorsun BEN Beni sensiz düşleyemiyorum Ey sevgili !!! Söyle kaç aşka bedeldir SANA ADANMIŞ NEFESLİĞİM !!! Her gülüşümde binlerce GÖZYAŞI YAĞMURU var Gönlüne aşık oldum gözlerine tutsak… Seni seviyorum ama mutluluk bana yasak… Gülen gözlerime bakıp ta sanma ki beni bahtiyar Her gülüşümde binlerce...
  4. kurbaga yagmuru....

kurbaga yagmuru....

kurbağa yağmuru kurbağa yağmuru video kızlarr ya ben cokk ürperdim bunu duyunca ve sizlerle paylaşmak istedim Türkiyede bundan cok eski bir zamanda 1960 yılları gibi işte adana ceyhan da sonra samsun bafra kurbaga yagmuru olmuşşş.... ben bunu bugün dersanede ögrendim cok şaşırdım ....
  5. yagmur

yagmur

deniz esim rüyasında evin içine yagmur yagıyor ve esimde çok üzülüyor aglıyor bütün esyalrımız islanıyor bende aynı aksam kanamam oldugunu gördüm ama aksam bu konularla ilgil sohbet etmiştik yinede kafama takıldı sorayım dedim şimdiden tşk cnm

Sayfayı Paylaş