gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Yağmuru tahmin eden şemsiye yapıldı

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

ABD`nin Ambient Devices firması yağmur yağacağı zaman kullanıcısını uyaran bir şemsiye geliştirdi. ABD`NİN Ambient Devices firması, üzerinde bulunan radyo alıcısı yoluyla ülkenin 150 farklı bölgesindeki hava durumu bilgilerini internetten alan ve yağmur yağacağı zaman kullanıcısını uyaran bir şemsiye geliştirdi. ABD`de bu hafta 140 dolar (177 YTL) fiyatla satışa çıkarılacak olan şemsiyenin 12 saat içinde yağmur yağacağı bilgisini aldığında, sapında bulunan ışık yanıp sönüyor ve kuvvetli ya da hafif titreşimlerle yağmurun şiddetini haber veriyor.

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Yağmuru tahmin eden şemsiye yapıldı
    tam bana göre bir şemsiye :) yağmurlu havalarda hiçbirzaman yanımda şemsiye olmaz

3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Yağmuru tahmin eden şemsiye yapıldı

paylasim icin tskler canim,emegine saglik

Yağmuru tahmin eden şemsiye yapıldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yağmur

Yağmur

Yağmur (Jenerik Sözlü) Gökhan Kırdar , Albüm : Haziran Gecesi Adım adım geçer zaman Biter günün Ben neredeyim Yavaş yavaş batar güneş Hava Soğuk Sen neredesin Yağmur Yağmur diye Yağmur Yağmur diye
  2. YaĞmurLara

YaĞmurLara

Bedenini uçurumdan aşağı bırakmakla yağmur yüklü bulutların arasında süzülmeye başlamak arasında keskin ama bir o kadar da küçük bir sınır vardır hiç düşündün mü? Kararsız kalıp kayaların kenarında günlerce beklersin.. Bir yandan bir rüzgar seni uçurup gotürsün diye düşler kurarsın ama öte yandan da kendini aşağı bırakıvermek istersin bütün işkencelerine inat ruhunun.. İlk olarak uçurumun...
  3. ^^^ yağmurlar ^^^

^^^ yağmurlar ^^^

Sokaklar sakin geceler karabasan Ellerim titrer kim bu ben kim bu susan Ne soran var ne bilen sebebim yok Bana kıyan erkeğim sendin vazgeçtim rüyalardan Beni sevmezsen yağmurları sev Bulutlar ağlasın sen gül güneş doğsun yeniden Gidiyorum gözüm yaşlı Hatıran har yüreğime Sen sev yağmurları Yağmurlar yağsın üzerime
  4. Pratik şemsiye

Pratik şemsiye

pratik şemsiye PRATİK ŞEMSİYE Tutmanıza gerek kalmayan en pratik şemsiye Yağmur altında bir elinizde şemsiye, diğer elinizde cep telefonu varken çantanızı da taşıyabilir misiniz? Pratik Şemsiye ile elleriniz artık tamamen serbest... 14,9 TL Yağmur yağarken bir elinizle sürekli şemsiye taşıyor olmak çoğu zaman büyük bir derttir. 8 telli şık şemsiyeniz, ayarlanabilir mekanizması ile...
  5. Dekoratif Şemsiye

Dekoratif Şemsiye

el yapımı dekorasyon ürünü Şemsiye ile dekorasyon Dekorasyon sınır tanımıyor. Herşeyi dekoratif hale getirmek mümkün. bu şemsiye önceki haliyle çok sıradan bir şemsiye modeli. hiç bir dekoratif özellik taşımıyor. Ama kurdela ve çiçekler kullanarak nasıl güzel bir dekorsyon ürünü haline getirmişler. Buyrun meleklerim şemsiyeden dekorasyon objesi;

Sayfayı Paylaş