gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yahoo Kaydol,yahoo Üye ol

Konu, 'Yararlı Linkler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yahoo kaydol, Yahoo kayıt ol, Yahoo Üye Ol

Yahooya Türkçe Kayıt olmak için aşağıdaki linki tıkladıktan sonra çıkan sayfada gereken yerleri doldurunıuz.
    Üyelik işleminiz tamamladıktan sonra isminiz @yahoo.com.tr mail adresine sahip olacaksınız.

Yahoo Kayıt ol

Yahoo Kaydol,yahoo Üye ol konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yahoo o teklifi beğenmedi

Yahoo o teklifi beğenmedi

Yahoo, Microsoft'un 44.6 milyar dolarlık satın alma teklifini reddetti. Yahoo Yönetim Kurulu, Microsoft'un 44.6 milyar dolarlık satın alma teklifini, şirketin gerçek değerinin 12 milyar dolar altında bulduğu için reddetmeyi kararlaştırdı. Microsoft'un hisseleri yüzde 12 düştü. BBC'nin haberine göre Yahoo Yönetim Kurulu Microsoft'un teklifini şirketin gerçek değerinin altında bulduğu için...
  2. YAHOO!da ALLAH nicki yasaklı!?

YAHOO!da ALLAH nicki yasaklı!?

priest nickleri allah nickleri . yahoda Allah isimi yasaklı ve yasaklı olan diğer nickler şöyle: Banned Words: allah binladen osama raghead yahoo security admin fuck asshole cunt Bunun yanında alınabilir nickler ise şöyle: Allowed Words: god messiah jesus jehova yahweh savior buddah quran koran mohammad islam usama nazi satan devil jihad...
  3. Yahoo yüzlerce kişiyi çıkaracak

Yahoo yüzlerce kişiyi çıkaracak

Dünyanın ikinci büyük arama motoru Ocak ayından bu yana ilk kez yüzlerce kişiyi işten çıkarmaya hazırlanıyor. Reuters'a bilgi veren bir kaynak, işten çıkarmaların gelecek hafta Yahoo'nun ilk çeyrek sonuçları açıklandığında duyurulabileceğini bildirdi. Sunnyvale, California merkezli şirket, 3 yıldır düşen karını artırmaya çalışıyor. Eski üst yöneticisi ve kurucu ortağı Jerry Yang...
  4. facebook a kaydol facebook üye ol

facebook a kaydol facebook üye ol

facebook a kaydol facebook üye ol Merhaba millet facebooka nasıl kayıt olacam acaba siz nasıl üye oldunuz lütfen acil cevap yazın yardım edin.
  5. yahoo hesabı açmak istiyorum

yahoo hesabı açmak istiyorum

Merhaba.Ben yahoo hesabı açmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

Sayfayı Paylaş