gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yahşi Cazibe Ah Gönlüm Kırık Ayna Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yahşi Cazibe Gökhan Keser Kırık Ayna Sözleri 18 şubat Yahşi Cazibe Ah Gönlüm Kırık Ayna Sözleri
    Merhaba Sevgili melek'ler, bu sayfamızda 18 şubat Yahşi Cazibe dizisinde Gökhan Keser'in seslendirdiği Kırık Ayna şarkısının sözlerini sizlerle ve tüm misafirlerimizle paylaşıyoruz.

Kırık Ayna

Bütün anılar gözlerimde,
    Ezberledim sen gittin gideli.
    Bu ızdıraba halim harap,
    Sen bu hale koydun beni.

Ahh Gönlüm Kırık Ayna
    Başım Alıp Nerelere Gideyim?
    Sen Bana Yar Olmadıktan Sonra
    Ben Elleri Neyleyim?

Hiçbir korkum yoktu Allah'tan
    Yalnız koyup döndün geri.
    İnsaf etsen de geçti artık,
    O siyah beyaz film bitti.

Ahh Gönlüm Kırık Ayna
    Başım Alıp Nere Gideyim?
    Sen Bana Yar Olmadıktan Sonra
    Ben Elleri Neyleyim?

Yahşi Cazibe Ah Gönlüm Kırık Ayna Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yahşi Cazibe Dizisi Resimleri

Yahşi Cazibe Dizisi Resimleri

yahşi cazibe resimleri cazibenin resimleri cazibe nin cazibenin fotoğrafları resmi Atv'nin sevilen dizisi Yahşi Cazibe'nin bölüm resimlerini siz Yahşi Cazibe hayranları için paylaşıyorum :tik:
  2. Yahşi cazibe dizisinin  kıyafetleri

Yahşi cazibe dizisinin kıyafetleri

yahşi cazibe simge kıyafetleri yahşi cazibe kıyafetleri elbiseleri simgenin elbiseleri simgenin Yahşi cazibe severleri buraya... ö
  3. Yahşi Cazibe sinirlendi

Yahşi Cazibe sinirlendi

yahşi cazibe, aslıhan gürbüz, kaç beden, haberleri burada arkadaşlar. "Yahşi Cazibe"nin yahşi oyuncusu Aslıhan Gürbüz bakın nasıl da sinirlenmiş Melek'ler:) 2. Antalya Televizyon Ödülleri’nde komedi dalında ‘En İyi Kadın Oyuncu” ödülünün sahibi olan ‘Yahşi Cazibe’ dizisinin Azeri Cazibe’si Aslıhan Gürbüz, moda tasarımcılarını sert bir dille eleştirdi. Ödül gecesine bir hazır...
  4. Gökhan Keser Kırık Ayna Şarkı Sözleri

Gökhan Keser Kırık Ayna Şarkı Sözleri

gökhan keser gökhan keser sıla sıla kırık ayna Modellik yarışmalarında elde ettiği başarılar ve dizi oyunculuğu denemelerinden sonra müzişk dünyasında kendine bir yer edinmeye çalışan Gökhan Keser'in söz ve müziği Sıla'ya ait olan Kırık Ayna adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Ah gönlüm kırık ayna Başım alıp nerelere gideyim? Sen bana yar olmadıktan sonra Ben...
  5. Yahşi Cazibe Gökhan Keser Kırık Ayna Sözleri

Yahşi Cazibe Gökhan Keser Kırık Ayna Sözleri

Yahşi Cazibe Gökhan Keser Kırık Ayna Sözleri Arkadaşlar cazibenin son bölümünde Gökhan Keserin söylediği Kırık Ayna Sözlerini lütfen buradan yazın.

Sayfayı Paylaş