gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Yahşi Cazibe Dizisi Resimleri

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

yahşi cazibe resimleri cazibenin resimleri cazibe nin cazibenin fotoğrafları resmi Atv'nin sevilen dizisi Yahşi Cazibe'nin bölüm resimlerini siz Yahşi Cazibe hayranları için paylaşıyorum :tik:

fatoşf bunu beğendi.
  2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Çok beğenerek izlediğim bir dizi.:)

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

İzlerken büyük keyif adığım bir dizi :) A'dan z'ye mükemmel bir oyuncu kadrosuna sahip :)

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yahşi cazibe

çok severim yahşi cazibeyi

5. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

harika ekip harika komedi ya bayılıyorum bu günde var ohh ohhh:)

6. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113
    bende bende çok severim ayy balaamm oyy uşağumm hahaha:D:D ya simgeye bitiyom ben yaa bi yandan kızıyorum bi yandan seviyorum anlayamadım bende hahaha

Yahşi Cazibe Dizisi Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yahşi cazibe dizisinin  kıyafetleri

Yahşi cazibe dizisinin kıyafetleri

yahşi cazibe simge kıyafetleri yahşi cazibe kıyafetleri elbiseleri simgenin elbiseleri simgenin Yahşi cazibe severleri buraya... ö
  2. Yahşi Cazibe sinirlendi

Yahşi Cazibe sinirlendi

yahşi cazibe, aslıhan gürbüz, kaç beden, haberleri burada arkadaşlar. "Yahşi Cazibe"nin yahşi oyuncusu Aslıhan Gürbüz bakın nasıl da sinirlenmiş Melek'ler:) 2. Antalya Televizyon Ödülleri’nde komedi dalında ‘En İyi Kadın Oyuncu” ödülünün sahibi olan ‘Yahşi Cazibe’ dizisinin Azeri Cazibe’si Aslıhan Gürbüz, moda tasarımcılarını sert bir dille eleştirdi. Ödül gecesine bir hazır...
  3. Yahşi Cazibe Düğün Fotoları, resimleri var mı

Yahşi Cazibe Düğün Fotoları, resimleri var mı

Yahu ateş olmayan yerden duman mı çıkarmış ki bence cazibe kerem ile evlenmiştir. Hatta yarın çocukları olur... Yahu belki hamile şimdi moda ya hamile kalınca evleniyorlar :D:D Size sorum şu evlenmişlerse düğün fotolarını istiyorum.
  4. İşte Meleklerim Yahşi Cazibe Aslıhan Gürbüz Resimleri

İşte Meleklerim Yahşi Cazibe Aslıhan Gürbüz Resimleri

Aslıhan Gürbüz Resimleri Aslıhan Gürbüz Yahşi Cazibe Resimleri Aslıhan Gürbüz'ü hepimiz Yahşi Cazibe dizisinde gördük ve orada azeri kızı olarak kendiniz çok sevdirdi bizlere...Güzelliğiyle de yaptığı rolle de kendini sevdirmeyi başardı...İşte Aslıhan Gürbüz'ün en güzel fotoları...
  5. Yahşi Cazibe Aslıhan Gürbüz'ün Yeni Dizisi

Yahşi Cazibe Aslıhan Gürbüz'ün Yeni Dizisi

Aslıhan Gürbüz yeni dizisi yahşi cazibe Aslıhan Gürbüz Aslıhan Gürbüz a.ş.k Yahşi Cazibe dizisi ile ünlenen Aslıhan Gürbüz, yeni dizisi 'A.Ş.K' ile çok yakın da ekranlara geri dönüyor. Haber ile ilgili detay bilgiler ise şöyle; Gold Film tarafından yapımcılığı üstlenilen ve Kanal D ekranlarında ekrana gelmesi planlanan 'A.Ş.K' isimli dizinin kadın başrol oyuncusu Aslıhan Gündüz ile yapımcı...

Sayfayı Paylaş