gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Yahşi Cazibe Dizisinde Sürpriz Ayrılık

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

peyker pekmez peker açıkalın yahşi cazibeden cıktımı peker pekmez neden gitti yahsi cazibe gitti peyker acikalin Yahşi Cazibe dizisinde rol alan başarılı oyuncu Peker Açıkalın diziden ayrılmış...

Dizide senaryo gereği Komiser Pekmez’in tayini Siirt’e çıktı . Dizinin yapımcısı Gani Müjde twitter’dan ayrılık haberini doğrularken "Bu tür uzun soluklu dizilerde nöbet değişiklikleri olur arada bir. Emeği geçen sevgili arkadaşlarımızı asla unutmayacağız" dedi.. Müjde ayrıca diziye iki yeni karakterin katılacağını müjdeledi.. Doğum yaptığı için bir süredir ekrandan uzak olan Şeyla Halis ile Türk Malı’nın ’Yarcan’ı Sinan Çalışkanoğlu, Kemal ve Cazibe’nin yeni komşuları olarak diziye katıldılar..

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    valla ben peyker beyin gitmesine üzüldüm bayağı güldürüyordu hahaha yeni gelenlere de onu aratmayacak bir rol verseler gerek

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Bu karakteri canlandıran arkadaşta var bir psikopatlık yani dizideki gibi arkadaşlarım. Hiç bir zaman bir projeyi tam olarak bitirdiğini çok şükür daha görmedik. Ona Siirt'te başarılar :D

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tahin Pekmez, ay yani Peker Pekmez gitti haa:D

Bu hafta ki bölümünü henüz izlemedim ve cidden de Peker Pekmez kareteri diziye renk katıyordu. Peker Pekmez için, Cazibe ve Kemal birlikte yaşıyorlardı, peki şimdi ne oalcak ki acaba? Bunu mutlaka düşünmüştür senarist :D

Diziye yeni katılan iki oyuncuda ciddi anlamda başarılı oyunculardır, eminim ki onlarda Peker Pekmez gibi diziye renk katacak, bizleri güldüreceklerdir :)

Başarılı bir dizi ve umarımda hep böyle başarılı kalırlar.

Paylaşımın için tşkler tatlım:)

5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    pekde üzülmedim aslında pekmezin gitmesine. ama eşini seviyordum. zaten bazı magazin haberlerindede sette pekmezi kimsenin sevmediğini sölüyolarmış ve o yüzden ayrıldığını diolarmış. bakalım yeni komşularla neler yaşanacak.

6. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    çok sevindim hiç uymuyordu diziye tek rolunü yapamayan oydu.. itici duruyordu çok ii olmuş :D:D

7. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kıs zaten itici olması diziye renk katıyordu ya :D:D Adam psikopatı, tahtası eksiği oynuyordu daha ne yapsında beğendirsin sana kendini :D:D Sen Pekmezi sevmiyorsun anladım ben onu :D:D Ama tahinlisini dene, belki seversin hahaha

8. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    he valla adam sıyırtıktı zaten bende o hallerine gülüyordum hahaha aman neyse biri doldurur yerini heralde

9. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    yaa yok sıyrıktı ama yapamıodu bööö galiba ben adamın kendisini sevmiyorum :D:D ama pekmez de sevmem tam üstüne olmuş ***** :D:D:D:D:D:D

10. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

yaaa renk katıodu manidarla pekmez amiiicaaa :( üzüldüm açıkcası yaaaa bende izledim bu bölümde yoktu.yerine geleceklerde renk katarmı dızıye malum ızleyekte görek :D:D

11. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    aaa kosmer tahin pekmez bey gidyomuş tahmn etmştm zatn. tüh bak üzüldm şimdi:):)

Yahşi Cazibe Dizisinde Sürpriz Ayrılık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yahşi cazibe dizisinin  kıyafetleri

Yahşi cazibe dizisinin kıyafetleri

yahşi cazibe simge kıyafetleri yahşi cazibe kıyafetleri elbiseleri simgenin elbiseleri simgenin Yahşi cazibe severleri buraya... ö
  2. Yahşi Cazibe sinirlendi

Yahşi Cazibe sinirlendi

yahşi cazibe, aslıhan gürbüz, kaç beden, haberleri burada arkadaşlar. "Yahşi Cazibe"nin yahşi oyuncusu Aslıhan Gürbüz bakın nasıl da sinirlenmiş Melek'ler:) 2. Antalya Televizyon Ödülleri’nde komedi dalında ‘En İyi Kadın Oyuncu” ödülünün sahibi olan ‘Yahşi Cazibe’ dizisinin Azeri Cazibe’si Aslıhan Gürbüz, moda tasarımcılarını sert bir dille eleştirdi. Ödül gecesine bir hazır...
  3. Geniş Aile Dizisinde Sürpriz Ayrılık

Geniş Aile Dizisinde Sürpriz Ayrılık

geniş aile geniş aile dizisinden kim ayrılıyor kim ayrıldı rojda demirer aileden neden ayrıldı rojda demirer neden aileden geniş aile, dizisi, oyuncuları, nezaman bitiyor, kim ayrılıyor, özetleri, yeni bölümü hakkında detaylı bilgiler Sevilen dizi Geniş Aile'nin başrol oyuncularından biri diziden ayrılıyormuş...Geçelim detaylara... Star Tv’nin ilgiyle izlenen dizisi Geniş Aile’de bu...
  4. Yahşi Cazibe dizisinde beklenmedik final

Yahşi Cazibe dizisinde beklenmedik final

yahşi cazibe dizisi final bölümü yahşi cazibe finali yahşi cazibe son bölümü Başrollerini Hakan Yılmaz ve Aslıhan Gürbüz'ün üstlendiği Yahşi Cazibe dizisinde beklenmedik final izledik.Yahşi Cazibe dizisi son bölüm de izleyici mutlu son beklerken, Aslıhan Gürbüz dizinin son bölümünü çekmek için sete gelmedi ve senarist iyi karakterde ki Cazibe'yi son anda bambaşka ve dolandırıcı bir...
  5. Güzel Çirkin Dizisinde Sürpriz Ayrılık!

Güzel Çirkin Dizisinde Sürpriz Ayrılık!

güzel çirkin, güzel çirkin dizisi, güzel çirkin dizisi oyuncuları Sevgili melekler, ekranların ilgiyle izlenen polisiye dizisi Güzel Çirkin'in oyuncu kadrosundan sürpriz bir isim diziye veda etti. İki bölümdür dizide görünmeyen Komiser Kemal rolündeki Kamil Güler diziye veda etti. Dizinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde Kemal Komiser bombalı saldırı sonucu şehit oldu ve Kamil...

Sayfayı Paylaş