gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Yahşi cazibe dizisinin kıyafetleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

yahşi cazibe simge kıyafetleri yahşi cazibe kıyafetleri elbiseleri simgenin elbiseleri simgenin Yahşi cazibe severleri buraya...

[​IMG][​IMG] ö

miss angel bunu beğendi.
  2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    yaa ne yalan söyleyim şimdi pekmezin gidişi iyi olmadı yaa iyi rol yapıyodu o yeni gelenlerden bişi anlamadım ben

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bayılıyorum bu diziye ben :) Her karekterin her birini ayrı ayrı seviyorum :) Muhteşem bir ekip ve ciddi anlamda da çok başarılı oyuncu kadrosu... :)

Paylaşımın için tşkler canım :)

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :deli: bende çok seviyorumm bu diziyii yaa özellikle simgeye bayılıyorumm çok gülüyorumm bu diziyi izlerken. ve simgenin kıyafetleride çok hoş aynı zamanda :deli:

5. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    bence dizide en şık giyinen paris:D:D:D çok cici kıyaftleri var yaaa şaka bi yana:)

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bence en güzel kıyafet giyinen Simge ama her oyuncuyu seviyorum
    I love Yahşi Cazibe

Yahşi cazibe dizisinin kıyafetleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yahşi Cazibe Oyuncuları

Yahşi Cazibe Oyuncuları

yahsi cazibe oyuncular yahşi cazibe oyuncuları yahsi oyunculari yahşi Atv'nin sevilen dizisi Yahşi Cazibe'nin oyuncularının resimleri... Aslıhan Gürbüz (Cazibe) Hakan Yılmaz (Kemal) Hande Katipoğlu (Simge) Peker Açıkalın (Peker Pekmez) Selda Özbek (Manidar) Serhat Özcan (İsmail) Gökçe Özyol ( Barış) Diğer Oyuncular:Canan Maktal ( Nazlı ) Mertcan...
  2. Yahşi Cazibe Dizisi Resimleri

Yahşi Cazibe Dizisi Resimleri

yahşi cazibe resimleri cazibenin resimleri cazibe nin cazibenin fotoğrafları resmi Atv'nin sevilen dizisi Yahşi Cazibe'nin bölüm resimlerini siz Yahşi Cazibe hayranları için paylaşıyorum :tik:
  3. Yahşi Cazibe Dizisinde Sürpriz Ayrılık

Yahşi Cazibe Dizisinde Sürpriz Ayrılık

peyker pekmez peker açıkalın yahşi cazibeden cıktımı peker pekmez neden gitti yahsi cazibe gitti peyker acikalin Yahşi Cazibe dizisinde rol alan başarılı oyuncu Peker Açıkalın diziden ayrılmış... Dizide senaryo gereği Komiser Pekmez’in tayini Siirt’e çıktı . Dizinin yapımcısı Gani Müjde twitter’dan ayrılık haberini doğrularken "Bu tür uzun soluklu dizilerde nöbet değişiklikleri olur...
  4. Yahşi Cazibe sinirlendi

Yahşi Cazibe sinirlendi

yahşi cazibe, aslıhan gürbüz, kaç beden, haberleri burada arkadaşlar. "Yahşi Cazibe"nin yahşi oyuncusu Aslıhan Gürbüz bakın nasıl da sinirlenmiş Melek'ler:) 2. Antalya Televizyon Ödülleri’nde komedi dalında ‘En İyi Kadın Oyuncu” ödülünün sahibi olan ‘Yahşi Cazibe’ dizisinin Azeri Cazibe’si Aslıhan Gürbüz, moda tasarımcılarını sert bir dille eleştirdi. Ödül gecesine bir hazır...
  5. Yahşi Cazibe dizisinde beklenmedik final

Yahşi Cazibe dizisinde beklenmedik final

yahşi cazibe dizisi final bölümü yahşi cazibe finali yahşi cazibe son bölümü Başrollerini Hakan Yılmaz ve Aslıhan Gürbüz'ün üstlendiği Yahşi Cazibe dizisinde beklenmedik final izledik.Yahşi Cazibe dizisi son bölüm de izleyici mutlu son beklerken, Aslıhan Gürbüz dizinin son bölümünü çekmek için sete gelmedi ve senarist iyi karakterde ki Cazibe'yi son anda bambaşka ve dolandırıcı bir...

Sayfayı Paylaş