gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yahşi Cazibe Gökhan Keser Kırık Ayna Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yahşi Cazibe Gökhan Keser Kırık Ayna Sözleri Arkadaşlar cazibenin son bölümünde Gökhan Keserin söylediği Kırık Ayna Sözlerini lütfen buradan yazın.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yahşi Cazibe Gökhan Keser Kırık Ayna Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Keser Unutulmuşum şarkı sözü

Gökhan Keser Unutulmuşum şarkı sözü

Gökhan Keser Unutulmuşum şarkı sözü Merhaba arkadaşlar sizlerden Gökhan Keser Unutulmuşum şarkı sözlerini rica ediyorum şimdiden tşklerimi sunuyorum
  2. Gökhan Keser Kırık Ayna Şarkısı Sözü

Gökhan Keser Kırık Ayna Şarkısı Sözü

Gökhan Keser Kırık Ayna Şarkısı Sözü Selam millet sizlerden Gökhan Keser Kırık Ayna Şarkısı Sözlerini rica ediyorum eminim bana yardımcı olacaksınız bu yüzden de şimdiden tşklerimi sunuyorum :)
  3. Gökhan Keser Kırık Ayna Şarkı Sözleri

Gökhan Keser Kırık Ayna Şarkı Sözleri

gökhan keser gökhan keser sıla sıla kırık ayna Modellik yarışmalarında elde ettiği başarılar ve dizi oyunculuğu denemelerinden sonra müzişk dünyasında kendine bir yer edinmeye çalışan Gökhan Keser'in söz ve müziği Sıla'ya ait olan Kırık Ayna adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Ah gönlüm kırık ayna Başım alıp nerelere gideyim? Sen bana yar olmadıktan sonra Ben...
  4. Gökhan Keser Unutulmuşum Şarkısı Sözleri

Gökhan Keser Unutulmuşum Şarkısı Sözleri

gökhan keser gökhan keser unutulmuşum gökhan keser 2012 Yeni nesil şarkıcılarından Gökhan Keser'in Unutulmuşum şarkısı 2012 albümünde yer alıyor melekler :) Şimdi bu şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz..:) Olsan da, olmasan da yaşadım ben bu aşkı Gerekirse efendi gibi çekerim ben acımı Keyif senin, gönül senin yine sen bilirsin Yandığı gibi sönerde içimin lavı Sen iyi ol, gönlünü...
  5. Yahşi Cazibe Ah Gönlüm Kırık Ayna Sözleri

Yahşi Cazibe Ah Gönlüm Kırık Ayna Sözleri

Yahşi Cazibe Gökhan Keser Kırık Ayna Sözleri 18 şubat Yahşi Cazibe Ah Gönlüm Kırık Ayna Sözleri Merhaba Sevgili melek'ler, bu sayfamızda 18 şubat Yahşi Cazibe dizisinde Gökhan Keser'in seslendirdiği Kırık Ayna şarkısının sözlerini sizlerle ve tüm misafirlerimizle paylaşıyoruz. Kırık Ayna Bütün anılar gözlerimde, Ezberledim sen gittin gideli. Bu ızdıraba halim harap, Sen bu hale koydun...

Sayfayı Paylaş