gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yahşi Cazibe'den İlginç İtiraf!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

aslıhan gürbüz kiminle sevgili yahşi cazibe, aslıhan gürbüz, aras bulut iynemli, altın kelebek ödül töreni, ilginç açıklaması, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Altın Kelebek Ödül Töreni gecesi en iyi komedi oyuncusu ödülünü almak için sahneye çıkan Yahşi Cazibe'nin Cazibe'si Aslıhan Gürbüz,mikrofona öyle bir laf etti ki herkesin aklı karıştı!

Gürbüz, 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin 'Mete'si Aras Bulut İynemli'ye hayran olduğunu ağzından kaçırdı. Gürbüz, 'Aras'ı gördüm, daha da çok heyecanlandım.' dedi.

Yahşi Cazibe'den İlginç İtiraf! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilginç ve komik itiraflar

ilginç ve komik itiraflar

Cinsiyet: Kadın; Yaş: 32; İl: İstanbul Eşimle ölüm üzerine konuşuyorduk. "Sana vasiyetim olsun, ölürsem beni memleketime göm" dedim. Duygusal bir yanıt beklerken, "Cenaze nakletmek kolay değildir ve masraflıdır, kusura bakma nerede ölürsen oraya gömerim" dedi. Cinsiyet: Kadın; Yaş:30; İl: İstanbul Yıllar önce dedemi doktora götürmüştük. Doktor, tahlil yapılacağı...
  2. Kadınlardan ilginç itiraflar

Kadınlardan ilginç itiraflar

ilginç itiraflar gerçek itiraflar gerçek itiraf en ilginç ılgınc ıtıraflar Her kadının gönlünden geçen dilekler vardır. Keşke dedikleri bir sürü şey. İşte onlardan birkaçı... 1. Gerçek olmasa bile güzel olduğumuzu duymak genelde çok hoşumuza gider. 2. "Kolay kadın" imajı vermemek için çok istesek bile en az 3 kere "hayır" deriz. Ancak gerçekten sabırlı olanlar istediğini...
  3. Peker Açıkalın Yahşi Cazibe'den Neden Ayrıldı

Peker Açıkalın Yahşi Cazibe'den Neden Ayrıldı

peker açıkalın yahşi cazibeden neden ayrıldı peker açıkalın diziden neden ayrıldı acikalin yahsi cazibe den ayrildi diziden vahşi cazibe den Yahşi Cazibe dizisinden ayrılan ünlü oyuncu Peker Açıkalın dizideki adıyla Peker Pekmez diziden neden ayrıldığını açıklamış :tik: Yahşi Cazibe' dizisinde 'Peker Pekmez' karakterini canlandıran Peker Açıkalın, diziden ani ayrılışının nedenini...
  4. İlginç Bir İtiraf :) komik biraz ...

İlginç Bir İtiraf :) komik biraz ...

7 yaşımdayken uyurgezer olup tuvalet yerine mutfağa gidip halıya işeyen bendim..hahaha ve sonradan kendime gelip annem bir şey farketmesin diye halının üstüne su döküp su dökülmüş süsü veren de bendim . işte ben byumm arkadaşlar ... :)
  5. Sinan Akçıl'dan İlginç İtiraf!

Sinan Akçıl'dan İlginç İtiraf!

sinan akçıl, ilginç itiraf, ne dedi, sevgilileri, haberleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Müzik dünyasının başarılı ismi Sinan Akçıl ,yaptığı şarkılarla dinleyicilerin kalplerini fethetmeye devam ediyor. Kadınların ruhuna hitap etmeyi bildiğini söyleyen Akçıl'' 100 şarkım var,ama daha fazla sevgilim oldu!'' diye bir itirafta da bulundu. Şimdiye kadar...

Sayfayı Paylaş