gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Yahşi Cazibe'nin Sezon Finali Azerbaycan'da Çekilecek

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

yahsi cazibe sezon finali yahşi cazibe sezon finali yahşi ne zaman final izle Atv'nin sevilen dizisi Yahşi Cazibe sezon finali hazırlıklarına erken başlamış...

Gani Müjde açıkladı: "Mart'ta ekipçe Azerbaycan'a gitmek ve sezon finalini orada çekmek istiyoruz."

RANDEVULAR İPTAL
    'Yahşi Cazibe' sadece Türkiye'de değil Azerbaycan'da da büyük ilgi görüyor.Dizinin senaristi Gani Müjde, "Yayın saatinde Azeri bakanlar kimseye randevu vermiyormuş. Mart'ta Azeri hayranlarımızla buluşmak ve sezon finalini de ileride orada çekmek istiyoruz" dedi.
    DENKTAŞ'A MESAJ
    GANİ Müjde; 'Kemal' ve 'Cazibe'nin öpüşmesi için kendisine baskı yapan KKTC eski Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş'a da mesaj yolladı: "Sevmek bir ömür, öpüşmek ise bir dakika. Ben de öpüşmelerini istiyorum ama bunun için tarih veremiyorum."

Ahugozlu bunu beğendi.
  2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    pek yahşi dizi:Dpek sevirem hamısını:) teşekkürler cnm paylşm için

3. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Ya öpüşmağğ olmasın benceee :D Çünküm öyle daha komik oluyor işin esprisi olayın kilit noktası orası zaten.Final felan olmasın :(:( ben ne izlerim daha :(:(

4. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    DENKTAŞ'A MESAJ
    GANİ Müjde; 'Kemal' ve 'Cazibe'nin öpüşmesi için kendisine baskı yapan KKTC eski Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş'a da mesaj yolladı: "Sevmek bir ömür, öpüşmek ise bir dakika. Ben de öpüşmelerini istiyorum ama bunun için tarih veremiyorum."

hahaha Denktaşa bakın hele hahaha bence öpüşürse komedi yanı kalmaz ki yaa duygusallığa girer o zaman bence böyle daha iyi

5. aslıhasn

aslıhasn Forum Okuru

dizinin sezon finali var da finali niye yok anlamdım valla hamısın çok sevirem keşke bu dizi hiçç bitmeseydi şimdi eski bölümlerini izlliremm

Yahşi Cazibe'nin Sezon Finali Azerbaycan'da Çekilecek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sezon finali olay oldu

sezon finali olay oldu

DENİZ SEKİ'NİN DAHA PİYASAYA ÇIKMAYAN ALBÜMÜYLE KONUK OLDUĞU KENAN ERÇETİNGÖZ'LE YÜZ YÜZE MANŞETLERDE 1 NUMARADA... Her perşembe gecesi yayınlandıktan sonra magazin basınında olay yaratan Yüz Yüze, dün gece Kanal1'de canlı yayınlanan Deniz Seki'li sezon finali ile 1 ay gibi kısa bir yaz molası verdi. Sezon finali Deniz Seki'nin açıklamaları, gözyaşları ve sıfır kilometre şarkıları ile magazin...
  2. Yahşi Cazibe'nin Simgesi Hande Katipoğlu

Yahşi Cazibe'nin Simgesi Hande Katipoğlu

hande katipoğlu hande katipoglu yahsi cazibe simge katipoğlu eşi ve eşi Yahşi Cazibe'nin güzel ve zengin kızı Sİmge'yi daha yakından tanımaya ne dersiniz kızlar... 13 Mayıs 1982 doğumlu. Süleyman Demirel Üniversitesi mezunu. Mesleği: Oyuncu aynı zamanda Sigorta Acentesi işletiyor. Oyunculuk Kariyeri 2010 Yahşi Cazibe - Simge 2006 Deli Dolu - Gülin 2005 Dolunay - Derya 2005 Nefes Nefese...
  3. Yahşi Cazibe'nin Simgesini Kim Taciz Etti

Yahşi Cazibe'nin Simgesini Kim Taciz Etti

vahşi cazibe deki simgenin kıyafetleri yahşi cazibe simge kimdir yahşi cazibe, hande katipoğlu, simge, hakkında, sezon finali, tacize uğrayan kim, bilgiler burada hanımlar Melişlerim bu yazıyı sizinle paylaşmak istedim.Keşke tüm tacizler böyle olabilse.. Çok tatlı kız ama değil mi ya.. ‘Yahşi Cazibe’deki 'Simge' rolüyle yıldızı parlayan Hande Katipoğlu'yla ekranın ötesinde bir...
  4. Yahşi Cazibe'nin Pepesi Evleniyor!

Yahşi Cazibe'nin Pepesi Evleniyor!

yahşi cazibe, pepe, barış, gökçe özyol, evleniyor, haberleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Ekranların sevilen dizisi Yahşi Cazibe'nin pepe Barış'ı Gökçe Özyol evleniyor. Sevilen oyuncu hayatını adaşı Gökçe Aytaç'la birleştirecek.Çiftin düğünü 24 Haziran'da Cumhuriyetköy'de olacak. Mutluluklar diliyoruz..
  5. Yahşi Cazibe dizisinde beklenmedik final

Yahşi Cazibe dizisinde beklenmedik final

yahşi cazibe dizisi final bölümü yahşi cazibe finali yahşi cazibe son bölümü Başrollerini Hakan Yılmaz ve Aslıhan Gürbüz'ün üstlendiği Yahşi Cazibe dizisinde beklenmedik final izledik.Yahşi Cazibe dizisi son bölüm de izleyici mutlu son beklerken, Aslıhan Gürbüz dizinin son bölümünü çekmek için sete gelmedi ve senarist iyi karakterde ki Cazibe'yi son anda bambaşka ve dolandırıcı bir...

Sayfayı Paylaş