gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Yahşi Cazibe'nin Simgesini Kim Taciz Etti

Konu, 'Magazin' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

vahşi cazibe deki simgenin kıyafetleri yahşi cazibe simge kimdir yahşi cazibe, hande katipoğlu, simge, hakkında, sezon finali, tacize uğrayan kim, bilgiler burada hanımlar

Melişlerim bu yazıyı sizinle paylaşmak istedim.Keşke tüm tacizler böyle olabilse..

Çok tatlı kız ama değil mi ya..

‘Yahşi Cazibe’deki 'Simge' rolüyle yıldızı parlayan Hande Katipoğlu'yla ekranın ötesinde bir tanışıklığınız olmasa bile, diziyi izlemişliğiniz ve verdiği söyleşileri takip etmişseniz nasıl biri olduğuna dair kanaatiniz vardır mutlaka.
    Hande Katipoğlu için, “Ekrandaki gibi eğlenceli biridir mutlaka özel yaşamında” diyecekler de çoğunlukta.

Katipoğlu, tanıştığım, ama çok iyi tanıdığım yıldızlardan biri değil.
    Tanıdığım kadarıyla bende oluşturduğu izlenim de öyle.
    Eğlenceli, samimi ve mütevazı biri.
    ‘Yahşi Cazibe’ dizisinin 'sezon finali'nin yemeğinde dikkat ettim.
    Tüm masaları dolaştı, hemen hemen ekipten herkesle kucaklaştı Hande Katipoğlu.
    Aynı şeyi dizinin başrol oyuncusu Aslıhan Gürbüz yani ‘Cazibe’ yapmadı mesela.

İşte o eğlenceli, neşeli kadın ‘38’inci Altın Kelebek’in kokteylinde baktım, yanımdan geçerken arkadaşına sinirli sinirli bir şeyler anlatıyor.

Katipoğlu’nu neyin böyle kızdırdığını merak edip, sordum.
    ‘Yahşi Cazibe’nin yıldızı, az önce bir kadının, izin almadan kıyafetinin kumaşını eline alıp çekiştirdiğini ve arkadaşlarına, “Bakın... Bakın... Söylediğim gibi” diyerek yorum yaptığını anlattı.

Katipoğlu, kadının kendisinden izin almadan, arkadan elbisesinin kumaşını ele almasına mı, yoksa kıyafet hakkında yaptığı yorumlara mı sinirlendiğini söylemedi.

Ali Eyüboğlu
    Alıntıdır.

VİŞNE bunu beğendi.
Yahşi Cazibe'nin Simgesini Kim Taciz Etti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Katipoğlu (Yahşi Cazibe Simge)

Hande Katipoğlu (Yahşi Cazibe Simge)

hande katipoğlu hande katipoglu katipoğlu mağdurum ayakları ayak Ya bu kıza bayılıyorum ben.Cıvıl cıvıl kendimi görüyorum onda. Bence tam başrolde olması gereken biri. Çok seviyorum yaa. Hele o Parisi yok mu ona bitiyorum:D Hande Katipoğlu 13-05-1982 doğumlu, Süleyman Demirel Üniversitesi'nde sosyoloji eğitimi almıştır. Rol Aldığı Diziler Yahşi Cazibe (TV Dizisi) 2010 Simge Deli Dolu...
  2. Yahşi Cazibe'nin Simgesi Hande Katipoğlu

Yahşi Cazibe'nin Simgesi Hande Katipoğlu

hande katipoğlu hande katipoglu yahsi cazibe simge katipoğlu eşi ve eşi Yahşi Cazibe'nin güzel ve zengin kızı Sİmge'yi daha yakından tanımaya ne dersiniz kızlar... 13 Mayıs 1982 doğumlu. Süleyman Demirel Üniversitesi mezunu. Mesleği: Oyuncu aynı zamanda Sigorta Acentesi işletiyor. Oyunculuk Kariyeri 2010 Yahşi Cazibe - Simge 2006 Deli Dolu - Gülin 2005 Dolunay - Derya 2005 Nefes Nefese...
  3. Yahşi Cazibe'nin Sezon Finali Azerbaycan'da Çekilecek

Yahşi Cazibe'nin Sezon Finali Azerbaycan'da Çekilecek

yahsi cazibe sezon finali yahşi cazibe sezon finali yahşi ne zaman final izle Atv'nin sevilen dizisi Yahşi Cazibe sezon finali hazırlıklarına erken başlamış... Gani Müjde açıkladı: "Mart'ta ekipçe Azerbaycan'a gitmek ve sezon finalini orada çekmek istiyoruz." RANDEVULAR İPTAL 'Yahşi Cazibe' sadece Türkiye'de değil Azerbaycan'da da büyük ilgi görüyor.Dizinin senaristi Gani...
  4. Yahşi cazibenin simgesiyle samimi sohbet

Yahşi cazibenin simgesiyle samimi sohbet

cenk seyhun resimleri cenk seyhun kimdir fotoları ve eşi Yahşi cazibe dizisinin hep mağdur olan karakteri.Şımarık havalı görünümün ardında aşk yatan bir istanbulhanımefendisi.Simgeyi gerçek yaşantısıyla samimi cümleleriyle daha yakından tanımak istiyenler buraya lütfen... ATV'nin sevilen dizisi 'Yahşi Cazibe'de sosyetik 'Simge'yi oynayan Hande Katipoğlu, dizide kendi köpeği Badem'le...
  5. Yahşi Cazibe'nin Pepesi Evleniyor!

Yahşi Cazibe'nin Pepesi Evleniyor!

yahşi cazibe, pepe, barış, gökçe özyol, evleniyor, haberleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Ekranların sevilen dizisi Yahşi Cazibe'nin pepe Barış'ı Gökçe Özyol evleniyor. Sevilen oyuncu hayatını adaşı Gökçe Aytaç'la birleştirecek.Çiftin düğünü 24 Haziran'da Cumhuriyetköy'de olacak. Mutluluklar diliyoruz..

Sayfayı Paylaş