gebe
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

yahuu bir bakınn biii meleklerr

Konu, 'Dolmalar' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

fırında makarna yapan bilen varsa ne olurrr tarifinii yazsınn bana ne olurr ... bakın beni kırarsanız acımam sizee küserim ....:hıms:

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Firin makarna
    Kolay firinda makarna
    1 paket firin makarnasi
    bir adet yufka
    3 yumurta ,1 su bardağindan biraz az süt
    rendelenmiş kaşar peyniri
    kiymali,peynirli ,mantarli veya sucuk sosis salamli bir iç malzemesi
    makarnalari hafif diri haşlayin
    yumurta ve sütü çirpin
    içinizi hazirlayin.
    Tepsiyi yağlayip yufkayi serin kenarlari tepsinin dişina sarksin
    süzülmüş makarnaya biraz yağla birlikte sütlü karişimi(iki kaşiğini ayirin),iç malzemesini kariştirin.karişimi yufkanin içine koyun.yufkanin kenarlarini üzerine kapatin üzerine ayirdiğiniz iki kaşik yumurtali karişimi sürün.firina verin.üzeri kizarinca afiyet olsun...

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    1 paket firin makarnasi lazım canımcım
    Bir adet yufka, 2 yumurta, yarım su bardagı süt .

Rendelenmiş kaşar peyniri( yeterince)

Makarnaları önce haşla o arada süt ile yumurtayı bir kenarda cırp.

Tepsiyi yağla canım yufkayi güzelce ser kenarlari tepsinin dişina doğru sarkacak şekilde

Süzülmüş makarnayı hafif yağla birlikte sütlü yumurtalı karısımdan bırazını ilave et yufkanin kenarlarini güzelce üzerine doğru kapat üstüne kalan yumurtalı sütlü karışımı sür ve fırına salıver hayatım .

Sonrada afiyetle yiyiver :)

yahuu bir bakınn biii meleklerr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. biii dolu emo avatarları

biii dolu emo avatarları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Uzun bir evliliğn sırrı neymiş bir bakınnn...

Uzun bir evliliğn sırrı neymiş bir bakınnn...

İtalya’da "uzun evliliğin sırrı" konulu seminerde konuşan 50 yıllık evli Guiseppe diyor ki: - Eşime hep iyi davrandım, memnun ettim, en önemlisi 25. yıldönümümüzde onu Amerika’ya götürdüm. Sormuşlar: - Peki 50. yıldönümünde eşin için ne yapacaksın? - Gidip onu geri getireceğim... :D:D
  3. benzerliklere bakınnn

benzerliklere bakınnn

insanlarla hayvanların arasındaki benzerlin bence insanların hayvanlara benzeme çabası:çitos: valla öyle hahaha
  4. Lütfen yardım kızlar.(Asker eşleri bir bakınn)

Lütfen yardım kızlar.(Asker eşleri bir bakınn)

Meleklerim yardımınıza ihtiyacım var sevgilim 2011de askere gidecek dün dilekçe vermeye gitti komutanla muhabbet etmiş MYO mezunu olduğunu falan söylemiş komutanda fiziğin de müsait sen uzman jandarma olsana demiş benimki istememiş tabi dağlarda duramam diye oda demiş ilçelerde oluyo falan benim hiçbir fikrimin olmadığı bir konu biraz araştrdm Ankarada 1 yıllık eğitim ve 6 ay staj var sonra...

Sayfayı Paylaş