gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yahya Kemal Beyatlı Kimdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yahya Kemal Beyatlı'nın hayatı ve yaptıkları ile ilgili ödevim var, bu konuda bana yardımcı olun ve biraz bilgi verin. Lütfennnnm.

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
Yahya Kemal Beyatlı Kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yahya Kemal Beyatlı şiirleri

Yahya Kemal Beyatlı şiirleri

Şiir konusunda daha fazla konu girermisiniz özellikle Yahya Kemal Beyatlı nın eserlerinden paylaşırsanız çok makbule geçer.
  2. Yahya Kemal Beyatlı kimdir??

Yahya Kemal Beyatlı kimdir??

Yahya Kemal Beyatlı (1884 - 1958) 2 Aralık 1884 yılında Üsküp'te doğdu. Asıl adı Ahmed Agâh'tır. İlk öğrenimini İstanbul’da Vefa Lisesi’nde tamamladı. Paris’e giderek (1903) bir yıl bir kolejde Fransızca’sını ilerlettikten sonra Siyasal Bilgiler Fakültesi’ne girdi. Dokuz yıl kaldığı Paris’ten döndükten (1912) sonra, İstanbul’da üniversitede çeşitli dersler okuttu (1915-1923), Urfa...
  3. Yahya Kemal Beyatlı Sözleri

Yahya Kemal Beyatlı Sözleri

Yahya Kemal Beyatlı Sözler Yahya Kemal Beyatlı Güzel Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve Yahya Kemal Beyatlı sözleri isteyen tüm aradaşlar, bu yazımızda sizler için Yahya Kemal Beyatlı güzel sözleri sizlerle paylaşıyoruz. -İnsan alemde hayal ettiği müddetçe yaşar. -Güçlü olan, yenilmeyen yalnız azimdir. -Ölmek kaderde var, yaşayıp köhnemek hazin. -Bir çare yok mudur buna ya...
  4. Yahya Kemal Beyatlının ünlü şiirlerini arıyorum

Yahya Kemal Beyatlının ünlü şiirlerini arıyorum

Merhaba, ben ünlü şair Yahya Kemal Beyatlı 'nın yazdığı en ünlü şiirlerini arıyorum. Edebiyat ödevim için bana yardımcı olacakmısınız ? :)
  5. yahya kemalin vatanla ilgili şiirleri lazım

yahya kemalin vatanla ilgili şiirleri lazım

Slm. Bana acilen Yahya Kemal'in vatanla ilgili şiirleri lazım yardım edrmisiniz acaba ?

Sayfayı Paylaş