gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Yak gel resimli

Konu, 'Şarkı Sözleri' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

dön gel duası

"Yalnız aşkla yalnız aşkla dön gel

Affettim, kendini akla
    Sende aşkla yalnız aşkla dön gel."

Affettim kendini akla,

Sende aşkla yalnız aşkla dön gel
    Yak gel bildiğin ne varsa
    Sat gel gözüm yok para bulda
    Yalnız sanadır bu hasretim
    Dön gel vaktimiz daraldı

Yak gel bildiğin ne varsa

Sat gel, gözüm yok para bulda.
    Yalnız sanadır bu hasretim.
    Dön gel vaktimiz daraldı.
    Zaten şu yalan dünyada."

zaten
    şu yalan dünyada
    Gel inadı sevdiğim..........

2. sugar_kiz

sugar_kiz Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    8
Yak gel resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelin kızılderilileri yakından tanıyalım

gelin kızılderilileri yakından tanıyalım

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Resimli şiir haline gelmiş şarkılar

Resimli şiir haline gelmiş şarkılar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Kayık Yaka Örgü Bluz Modeli Resimli

Kayık Yaka Örgü Bluz Modeli Resimli

Omuzu Açık Örgü Bluz Modeli Örgü Bayan Bluz Modeli Yapılışı kayık yaka örgü bluz Örgü örmeyi seven meleklerimize kayık yaka bir bluz örneği veriyoruz melekler :) Aşağıda ayrıntılarıyla kayık yaka bluzun yapılışı tarif ediliyor. Kolay gelsin :tik: Şık bir bluz modeli sunuyoruz sizlere bayanlar anlatımlı El Örgüsü Bayan Bluz Modeli Arka Ön Yapılışı : 3 numaralı şişe Anchor Fantastik ile...
  4. Can Yurtsevdi Kimdir Ceyda Ateşin Sevgilisini gelin yakından tanıyalım

Can Yurtsevdi Kimdir Ceyda Ateşin Sevgilisini gelin yakından tanıyalım

Ceyda Ateşin Sevgilisi Can Yurtsevdi Can Yurtsevdi Kimdir, Resimleri Az önce sizlere Adını Feriha koydum dizisinin kötü kızı Ceyda Ateş'in Can Yutrsevdi ile evleneceği haberini paylaşmıştık. Şimdi de Ceyda Ateşin sevgilisi kimdir diyenler için Can Yurtsevdi hakkında bilgiler paylaşıyor ve ayrıca Can Yurtsevdi Ceyda Ateş resimleri de aktarıyoruz sizlere:) Ceyda ateş ile olan...

Sayfayı Paylaş