gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

yakamoz10 nice yıllar

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

iyiki doğdun :date: merhaba canım doğum günün kutlu olsun nice senelere :h015:

:cheer2::dancing::annem::deli:

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Nice yıllara doğum günün kutlu olsun:)

yakamoz10 nice yıllar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nice yıllara hüznüm

Nice yıllara hüznüm

Bir sayı daha düşüyor sıfırlanmış ömrüme. Bir yıl daha büyüyorum kendime. Uçurumlara sürgün ediyorum düşsel kırıklarımı. Varlığımın üstünden bir yıl daha geçiriyor zaman. Yokluğuma bir adım daha yaklaşıyorum.Kendimden kilometrelerce uzağım. Kendime tam zıt yönde yabancı. Acı bir mutsuzluğun ortasından ellerim. Kurtaramıyorum. Ki kurtarmaya kalksam tüm acı mutsuzluklarda bulunur parmak...
  2. *jellibon* um nice yıllara

*jellibon* um nice yıllara

iyiki doğdun canım benim mutlu yıllar nice sağlıklı sıhhatli afiyetli mutlu sevdiklerinle beraber uzun yıllar diliyorum iyiki doğdun :kiss: :parti: :annem::u020::amigo::dilektut: Bir yıl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye.. Unutma ki herkes ayni şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin.. Tüm dileklerinin...
  3. Sol Yanım Nice Yıllara

Sol Yanım Nice Yıllara

Tam 19 sene önce nereden bilebilirdim ki alınyazım, hayatımı birleştireceğim erkeğin, çocuklarımın babasının karşıma çıkacağını... 17 Ekim 1993...İşte o büyük gün... İlk görüşte aşka inanan biri değildim taki eşimi ilk gördüğümde ki duyguları yaşamadan önce. Kalbim duracak sandım nefesim kesildi...Soluğum durdu..Yüreğimden ılık ılık birşeyler geçti. Evet onu ilk kez görsemde sanki yıllardır...
  4. Nice Yıllara CeMoŞ

Nice Yıllara CeMoŞ

Sevgili Cemoşumuzun bugün doğumgünü...Şahsım ve yönetim adına doğumgününü kutlar nice yıllarda eşinle, yavrularınla ve gelecek duble bebişlerinle birlikte uzun, sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir ömür dilerim. Herşey gönlünce olsun:)
  5. Nice Yıllara Ömrüm;)

Nice Yıllara Ömrüm;)

Bazı insanlar ezelden beri sizin için sanki hep vardır gözünüzü dünyaya açtığınız andan itibaren , bu dünya yaratıldığından beri o hep sizindir, sizinledir. İşte sen benim için öylesin birtanem...Sanki yüzyıllardır seninle birlikteyim. Bu dünya varolduğundan beri, insanoğlu yaratıldığından itibaren seni tanıyor gibiyim...Sensiz olan heryer bana cehennem senin olduğun yerler ise cennetimdir....

Sayfayı Paylaş