gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

yakar top

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Boşlukla zıplıyorsunuz fare ile atış yapıyorsunuz kolay gelsin :D

[flash]http://www.playnow.ro/jocuri3/beaned/beaned.swf[/flash]​

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: yakar top
    çok hoş ellerine sağlık

yakar top konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Topuz

Topuz

Şiddet ve sıkıntıya, ümitsizliğe; durumuna uygun arkadaşa, Sapı olmayan topuz menfaatsiz hizmete, eşyasız kadına delalet eder.Topuz görmek, üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardım göreceğinizi bildirir. Topuz görmek, üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardım göreceğinizi bildirir. Rüyada topuz görmek, ümitsizlik, siddet ve sikintidir. Eger topuz sap ve...
  2. Aşk Yakar 5.Bölüm

Aşk Yakar 5.Bölüm

Nazlı ve Mustafa için beklenen gün gelecek mi? Mustafa’nın yalanlarının birer birer ortaya çıkması Nazlı’yı güvensizlik ve şüphe içine düşürmüştür. Sacit, kızı Nazlı için üzülmektedir ve çareyi Payidar ile konuşmakta bulur. Nazlı, Safiye Hatun’a sığınmışken beklenmedik bir gelişme herkesi çok sevindirir. Selim ile Belda arasındaki buzlar yavaş yavaş erimektedir. Nazlı ve Mustafa için işler...
  3. Toplar

Toplar

Meleklerim sizlere bir zeka sorusu çözebilicek olacakmı bakalım. Bir suçluya iki kutu ve 10' u siyah, 10'u beyaz olmak üzere 20 top verilir. Kral suçluya şöyle der: "Bu topları kutulara istediğin gibi yerleştirebilirsin, ben daha sonra senin yanına gelip kapakları kapatılmış bu iki kutudan birini seçeceğim. Daha sonra seçtiğim bu kutudan gözlerim kapalı olarak rastgele bir top...
  4. Ajda Pekkan '' Yakar Geçerim ''

Ajda Pekkan '' Yakar Geçerim ''

ajda pekkan, yakar geçerim, şarkı sözü, parçası hakkında,tarkan, kim söylüyor, resimi hakkında bilgiyi buradan bulabilirsiniz Ben senimn yerinde ollllsammm ... ufak ufak uzarım durmaaaaammm ..Pılımı pırtımı toplarrrrr giderimmm, la la lay la lay :D:D Ajda 'nın her şarkısını ayrı severim. Şimdi ise yakar geçerim şarkı sözü ile burdayım.. Unutmadan birde resmi :) Yine yüzünden düşen...
  5. Sigaranı Yakarken Anlarsın

Sigaranı Yakarken Anlarsın

En Yakın Hissettiğin İnsanlar , Gün Gelir Senden Habersizce Uzaklaşırlar . Ve Sen Bunu Kendi Sigaranı Yakarken Anlarsın . . .( alıntı )

Sayfayı Paylaş