gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yakası boğazlı yeni elbisem

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Son dönemlerde ki alışveriş faslımı sizlerle yoğunluğumdan ötürü paylaşamıyordum :D:D Ama bu çok çok beğendiğim ve bana da çok yakıştığını düşündüğüm bu elbisemi sizlerle paylaşayım istedim :D:D Elbise oldukça sade ama apayrı bir havası var giyince :) Üstü dar boğazlı badi tarzı, eteği ise asimetrik kesim, kendinden oluşan bir kemeri var, o kemerinde hafif kenarında yine kendinden oluşan bir düğümü var. Kemerdeki bu düğüm, kemerin dökümlü durmasını sağlıyor :)
    Şöyle diyebilirim; giyinince buz pateni elbiseleri gibi adeta :D:D Hemde abartısız öyle valla hahaha

$ul€ ve Young bride bunu beğendi.
  2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Çok şık bi elbiseymiş bu ilk bahar havalarında çok da güzel olur sade ve şık uzun ve şık bir kolyeyle kombine edebilirsin şekerim.Bayıldım walla iy günlerde giymen dileğiyle..

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    vuuu çok güzelmiş ***** bide üstünde görsek mi ?

Çok güzel ve laf aramızda birazda sexi :D:D çok yakışıyordur benim adminiçeme güle güle kullan inşallah

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Evet Şule, hem sade hemde iddialı bir havası var elbisenin :D:D Zaten ben de bu tarzı seviyorum masumane ve üstü kapalı çok iddialı olacak :D:D

Tşk ederim Kızlar, en güzelleri sizlerin olsun :)

5. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

ayyy çok güzelmş sanada ne yakışır cnm güle güle mutlu günlerde kullan

Yakası boğazlı yeni elbisem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avrupa Yakası yeni sezona skandallarla girdi!

Avrupa Yakası yeni sezona skandallarla girdi!

sadık bigat sadik bigat Avrupa Yakası'nda skandallar 01 Eylül 2008 Pazartesi 08:50 Avrupa Yakası”nda İfot’u canlandıran Hümeyra alacağı zammı öğrenmek için yapımcılarla görüşmeye gittiğinde şok oldu! Avrupa Yakası”nda İfot’u canlandıran Hümeyra alacağı zammı öğrenmek için yapımcılarla görüşmeye gittiğinde “Bu sezon dizinin kadrosunda yoksunuz” cevabını aldı “Avrupa Yakası” bu sezon daha...
  2. Avrupa Yakası Yeni Bölüm Bugün Yayında

Avrupa Yakası Yeni Bölüm Bugün Yayında

avrupa yakası volkanın dönüşü Yeni bir soluk, yeni bir yüz getirdi avrupa yakası türk televizyonlarına, öyleki dizi bitecek diye yayılan söylentilerin akabinde, - abi bitsin intarah ederim diyenler bile vardı muhabbetlerde :) Ama bir dizi bu kadar olur mu ? Bu kadar olur, Gülse Birselin kaleminden evlerimize Gelen Avrupa Yakası fevkaladenin fev' kinde bir dizi. Bugün yayına giriyor ve bugün...
  3. Yeni yeni abiye elbiseler..

Yeni yeni abiye elbiseler..

Of kızlar kış gelsede biz bu abiye elbiselerden vazgeçemiyoruz:D genelde yazın giyiliyor abiyeler ama sizlerle paylaşayım istedim yaza hazırlık yani aynılarından bulamassanız diktirip yazın düğünlerinde yada özel gecelerizde kullanabilirsiniz:)...
  4. Yeni Elbiseler..

Yeni Elbiseler..

Melişlerim yeni yazlık elbiseler çok güzeller.Umarım sizde beğenirsiniz..Buyurun..:)
  5. Yeni nikah elbiseleri

Yeni nikah elbiseleri

nikah elbiseleri modelleri trendleri en güzel nikah elbisesi modelleri burada arkadaşlar. Nikah işlemleriniz için gerekli herşey tamam, peki ya nikah günü ne giyeceğinize karar verdiniz mi? O halde biz size nikah öncesi heyecanınızı azaltması ve o telaşenizin bir nebzede olsa azalması için bu konuda yardımcı olalım ve nikah elbiseleri önerilerinde bulunalım Melek'ler:) İlgili arkadaşlar,...

Sayfayı Paylaş