gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

yakası çiçekli kazak modeli

Konu, 'Örgü Kazak, süveter Modelleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kazak yakası nasıl yapılır kazak yaka modelleri örgü yaka modelleri yakası okul [​IMG]

2. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yakası çiçekli kazak modeli
    çok şirin olmuş bu kız çocuklara göre tam

3. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yakası çiçekli kazak modeli

evet bencede, giydiklerinde bi de o kazağın havasına giriyorlar cimcimeler:)

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    hmm çok tatlı

yakası çiçekli kazak modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeşil çiçekli kazak modeli

Yeşil çiçekli kazak modeli

anchor örgü modelleri çiçekli kazak modelleri anchor truva ançhor kazak iplikleri Beden : 36-38. Büyük beden ölçüleri parantez içindedir. Malzemeler: ANCHOR “Truva” El Örgü İpliği. (%80 Polyakrilik,%20Yûnı Yaklaşık 600 gr 1703 Yeşil Yaklaşık 100 gr. 700 San 5 numara 1 çift örgü şişi. Kullanılan Örgüler : Ters örgü - Düz örgü Ölçü : 19 ilmek - 24 sıra = 10×10 cm. UYGULAMA Kazak : Yeşil...
  2. kazak modelleri

kazak modelleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Çiçekli saç modeli

Çiçekli saç modeli

çiçekli saç modelleri çiçekli saç modelleri 2011 saç, saç modelleri, saç modelleri 2011, saç modelleri 2011 bayan, çiçekli saç modelleri Pull and Bear 2011 bahar katalogundaki bu masum saç modeline aşık oldum.. Saç üzerine takılan bantları yıllardır severek kullandığımdan çiçeklerden yapılanına da bayıldım:)
  4. Çiçekli yüzük modelleri

Çiçekli yüzük modelleri

çiçekli yüzük modelleri, çeşitleri ve dahası burada arkadaşlar 2011 yaz trendleri arasında çiçek desenleri oldukça moda Melek'lerim. Çiçekli ayakkabı, elbise, çanta, toka derken, takılarda çiçeklendi:) Ben çok beğendim, bakalım sizlerde beğenecekmisiniz çiçekli yüzükleri:)

Sayfayı Paylaş