gebe
  1. yaseminnnnnn

yaseminnnnnn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.103
    Ödül Puanları:
    0

yakı ile hamile kalanlar

Konu, 'Bebek Bekleyen Anneler Forumu' kısmında yaseminnnnnn tarafından paylaşıldı.

selam arkadaslar yakı ile hamile kalanlanınız var mı bana yardımcı olurmusunuzzzzzzzzz meleklerim cevaplarınızı bekliyorum
    :gathering:

2. akılsız başım

akılsız başım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. nehirrr_21

nehirrr_21 Forum Okuru

günaydınnnnnnnnnnn sabah şekerleri :)

selam kızlar... yasemincim evet öyle bişey war bende duydum hatta uyguladım dün akşam yakıyı yapıştırdım belime 3 gün durucak biraz yanıyorum:)) adetliydim adetim bitti tamamen sonra duş aldım abdestimi aldım ve yakıyı yapıştırdı canım 2 gün daha dursun çıkırıcam bakaım inşallah olur öbür aya bişeyler.. bence hamiş kalmayı çok istiyorum çnkü

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    bu ay adettimden sonra bende deneyeceğim bende duydum ve hamilke kalan bu formda arkadaşımız var inşallah işe yarar :)

5. suzuu

suzuu Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    149
    Ödül Puanları:
    43
    bende denedm bakalım cok yakıyo ama ya:uhu:

6. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    bu yakının ne gibi faydası varki bende bi deneyim :))) umut dünyası herşeyi denemek lazım .Amma nazlanıyor bu bebeklerde ya gelmek bilmediler bi

AYŞEDEN bunu beğendi.
  7. nurrrr

nurrrr Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    81
    Ödül Puanları:
    0
    selam kızlar bende aranıza yeni katıldım.hiç duymamıştım ama asena şuleninde dediği gibi umut dünyası işte:(

Asena_Sule bunu beğendi.
  8. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    şulecim alemsin umut dünyası hakikaten bendemi denesem

Asena_Sule bunu beğendi.
  9. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    ya kızlar ben denedim yumrtlama döemimde ama malesef işe yaramadı bende çünkü pko var ama işe yarayanlar varmış

AYŞEDEN bunu beğendi.
  10. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Kız şule daha piko ne bilmiyorum bi okuyayım belkim bende pko oldum

- - - Updated - - -

CAHİLLİK BAŞA BELA

11. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    pko yumrtlama sorunu canım b i araştır bakalım olabilir bede şüpheleniyordum ama pko ama doktorlar yok diyordu sonra bendede çıktı araştır bakalım

AYŞEDEN bunu beğendi.
  12. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Sağol canım olabilir cünkü yasmin hapı kullanıyordum yumurtlamam olmayabilir

13. NAZruzgar

NAZruzgar Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    98
    Ödül Puanları:
    43
    mrb kızlar ben yakı kullandım yumurtlama tarihi olan günlerimin başında yapıştırdım ve ilk 2 gün çıkarmadım denemekten zarar çıkmaz diye düşünmüştüm.daha adet günüme 2 gün var ama ben dün ve bugün yaptıgım testlerde pozitifi aldım.daha kan testi yaptıramadım ama herkes için hayırlısını diliyorum

yakı ile hamile kalanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yakı ile hamile kalmak Yakı ile hamile kalanlar buraya  denenmiştirr

Yakı ile hamile kalmak Yakı ile hamile kalanlar buraya denenmiştirr

yakı ile gebelik yakı takıp hamile olanlar sitemizde pek çok kişii hamile kalmak için çok uğraşlar veriyor bunların çoğuna şahitimm allah kimsenin kucağını boş bırakmasın melekler isteyen herkese versin şimdi sizee yakıyla gebelikten bahsedicem bunu ben kendimde denedim oğlum olduktan sonra 6 yıl ara verdim sonra istedim ama olmadı tam 1 yıl bekledim olmayınca belime yakı takmayı denedim...
  2. Yumurtlama Takibi ile Hamile kalanlar

Yumurtlama Takibi ile Hamile kalanlar

yumurtlama takibi nedir,yumurtlama takibiyle gebe kalanlar,yumurtlama takibi nasıl yapılır,yumurtlama takibi hakkında bilgiler Kadında yumurtalıkların iki önemli fonksiyonu vardır; 1. Düzenli olarak yumurtlamanın olması, 2. Östrodiol ve progesteron gibi üreme hormonlarının salgılanması. Bu iki önemli işlevini yerine getirmesi için yumurtalıklarda sürekli olarak folikül gelişimi ve...
  3. İğne tedavisi ile hamile kalanlar

İğne tedavisi ile hamile kalanlar

Kontrollü Ovaryan Hiperstimülasyon (KOH) halk arasındaki ismi ile "iğne tedavisi" kısırlık (infertilite) tedavisinde en sık uygulanan tedavilerden birisidir. İğne tedavileri (kas veya cilt içerisine enjeksiyon) genellikle aşılama ile beraber uygulanır ancak aşılama yapılmadan tek başına da uygulanabilir. Genellikle daha önceden yumurtlama hapları kullanmış (klomifen) ve hamile...
  4. Bel çektirme, rahim düzeltme yöntemi ile hamile kalanlar burayaa

Bel çektirme, rahim düzeltme yöntemi ile hamile kalanlar burayaa

Kızlar ben bu ay bel verim çektirdim işin ehli bi teyzeye, rahim eğriliği varmış bende. 1 düşük sonrası 1 yıl hamıle kalamadım her türlü testler yapıldı hiçbirşey yok, en son öneriler doğrultusunda bel ve rahim çektirdim. Rahmımın egrı oldugunu söyledi. Bakalım nasip.. Beklemedeyim. Bu yolla hamile kalan var mı çok merak ediyorum :oops::oops:
  5. pko olup  ve catlatma iğnesi ile hamile kalanlar buyrun topigime

pko olup ve catlatma iğnesi ile hamile kalanlar buyrun topigime

Herkese Mrb öncelikle Allah isteyen herkese sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin be bana da nasip eder inşallah .23 yaşında4 senelik evliyim.İlk 2 sene çocuk istemedim ama korunmama rağmen gebe anlamadım.3senede tedavisiz gebe kaldım .Ve uc Aylıkken gelişmedi kürtaj la sonlandı.1 yıldır uğraşıyorum klomen 7 ay kullandım bir yumurta bile gelişmedi Bu ay igne iler catlatma iğnesi tedavi ye...

Sayfayı Paylaş