Yakı ile hamile kalmak Yakı ile hamile kalanlar buraya denenmiştirr

Konu, 'Gebelik' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye

yakı ile gebelik yakı takıp hamile olanlar

sitemizde pek çok kişii hamile kalmak için çok uğraşlar veriyor bunların çoğuna şahitimm allah kimsenin kucağını boş bırakmasın melekler isteyen herkese versin

şimdi sizee yakıyla gebelikten bahsedicem bunu ben kendimde denedim oğlum olduktan sonra 6 yıl ara verdim sonra istedim ama olmadı tam 1 yıl bekledim olmayınca belime yakı takmayı denedim

yumurtlama günümü hesapladım adetin 1. gününden 12. gününe saydım ve tam 12. günü yakıyıı belimin tamm ortasına popo üstüü denilen bölgeye taktımm

ve o ayy hamiş kaldım :D:D ve sonra bunu burdaki arkadaşlarımada söyledim herkesin denemesini istedim

unutanalr oldu tabii hatta ömrümüü yyienlerr (asimelek gibi hahaha )
    ama pamukşekeri taktı ve oda hamiş kalıncaa çok mutlu oldum ve konusunu açayım dedimm

2. pamukşekeri

pamukşekeri Hamiş Melek

hee cemoş ne diyosa doğrudur.. :):)):):):) bende yumurtlama dönemine en yakın zamanda taktım.. yaklaşık 15 gün yakıyı kullandım..ve allahım şükürler olsun fasülyem geldi..şiddetle tavsiye ediyorum..

defne defne, yagmurcukk ve CeMoŞ bunu beğendi.
  3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye

Ben bilmem Cemos bilir hahaha Cok duydum ama deneme ihtiyacim olmadi cok sükür.

defne defne, pamukşekeri ve CeMoŞ bunu beğendi.
  4. pamukşekeri

pamukşekeri Hamiş Melek

yakı ile hamiş kalmadan sorumlu bakan cemoş :):):):):):):) sorun sölesin gelsin bebişlerrrrr.. :D:D:D:D:D:D:D

CeMoŞ bunu beğendi.
  5. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye

ayy pamıkım ilahii hahahaha ay istiyorum herkesinki olsunn :D:D

pamukşekeri bunu beğendi.
  6. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Allah bebek isteyen her meleğimize hayırlısıyla bebeklerini kucaklamayı nasip etsin :)

7. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye

aminnnnnnnnnn :)

8. defne defne

defne defne Hamiş Melek

aminnnnnnnnnnnnnnnnnn valla bende buay olmadı gelecek ay kesin denicem.cemoşumm sağolasın:)

CeMoŞ bunu beğendi.
  9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

pardon bu yakıyı adetimiin 12. günü yapıştırıyoruz 15 gün devamlı kullanıcakmıyız yakıyı yenileyerek tabiki??

10. a.özlem

a.özlem Daimi Üye

bu ay bende takıcam amaa bi sorumm var kızlarr ben yaklasık 5 aydır 36 da bir adet oluyodum ekimde 32. gün adet oldum şimdi ben ne zaman yapıştırsam en son adetin ilk günü 29 ekim

11. su2000

su2000 Forum Okuru

kaçıncı günü taktın ve kaç gün yakı üzerinde kaldı canım

12. metanoyam

metanoyam Hamiş Melek

cemoş bu ay adet olursam bidaki ay bende denicem inş olur

13. eylülece

eylülece Hamiş Melek

mrb cnm yakıyı nezman takıcaz bılgılendırımısın lutfen

14. alvisk

alvisk Forum Okuru

Meraba kizlar bende yaklasik 1 yildir evliyim.ve malesef korunmamiza ragmen gebe kalamadim butun testlerimi yaptirdim.bende sorun yoktu fakat esim sperm testini yaptirmadi ikna edemedim bende kendimce biseyler yapıyorum bu ay belime yaki yapistirdim ve preseed kullandim.eger olumlu sonuc alirsam.muhakkak yazicam buraya umarim en yakin zamanda hepimiz evlat sahibi.oluruz.aminnn

15. ceren ipek

ceren ipek Forum Okuru

Alvisk hamile kaldın mı merak ettim ben de bu ay denemeyi düşünüyorum

Yakı ile hamile kalmak Yakı ile hamile kalanlar buraya denenmiştirr konusuna benzer içeriklerimiz
  1. yakı ile hamile kalanlar

selam arkadaslar yakı ile hamile kalanlanınız var mı bana yardımcı olurmusunuzzzzzzzzz meleklerim cevaplarınızı bekliyorum :gathering:
  2. Kilolu hamile kalanlar buraya

kilolu olmak kilolu hamile kaldım Kilolu hamile kalan arkadaşlar kaç kilo ile hamile kaldınız?
  3. Aşılama ile hamile kalanlar paylaşalım birbirmize umut olalım

:baby::baby::baby: aşılam yaptıranlar yaptıracak olanlar sreci spnucu paylaşyalım birbirmize destek olalım. ben pazarresi yaptırcam inş ilk aşılamam aolcak
  4. Hamile kalmak isteyenler buraya

Arkadaşlar biz 8 aylık evliyiz ve artık bir bebeğimiz olmasına karar verdik... Son regl tarihim 13 ocak bakalım bu heyecanlı süreç ne kadar sürecek.. Benim gibi karar veren melekler buraya gelim bu bekleyişi hep birlikte yaşayalım ve sorularımızın yanıtlarını hep birlikte bulalım...
  5. Yumurtlama Takibi ile Hamile kalanlar

yumurtlama takibi nedir,yumurtlama takibiyle gebe kalanlar,yumurtlama takibi nasıl yapılır,yumurtlama takibi hakkında bilgiler Kadında yumurtalıkların iki önemli fonksiyonu vardır; 1. Düzenli olarak yumurtlamanın olması, 2. Östrodiol ve progesteron gibi üreme hormonlarının salgılanması. Bu iki önemli işlevini yerine getirmesi için yumurtalıklarda sürekli olarak folikül gelişimi ve...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. yakı bandı ile hamile kalanlar

,
  2. bele yakı yapıştırıp hamile kalanlar

,
  3. yaki hamile kalmayi kolaylastirirmi

,
  4. yakı ile hamile kalanlar,
  5. hamile kalmak için yakı nasıl yapılır,
  6. yakı ile hamile kalmak,
  7. bele yakı yapıştırmak,