gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yakinda Senİnle GÖrÜŞeceĞİz

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yakında seninle görüşeceğiz yakında seninle görüşecegiz KUŞ OLUP GÖKLERE UÇAMAZSIN Kİ YAKINDA SENİNLE GÖRÜŞECEĞİZ DÜNYANIN DIŞINA KAÇAMAZSIN Kİ YAKINDA SENİNLE GÖRÜŞECEGİZ ETTİĞİN YANINA KALACAK SANMA AFFETTİM DESEMDE SAKIN İNANMA BİR KURŞUN KENDİME BİR KURŞUN SANA YAKINDA SENİNLE GÖRÜŞECEGİZ YA MUTLU OLACAK YA ÖLECEĞİZ .

Yakinda Senİnle GÖrÜŞeceĞİz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. CHP'li Bilgehan il başkanları ile görüşecek

CHP'li Bilgehan il başkanları ile görüşecek

CHP'li Bilgehan, yarın bazı il başkanları ve görevden alınan örgüt temsilcileriyle bir araya gelecek. CHP Parti Meclisi (PM) Üyesi Gülsün Bilgehan, yarın bazı il başkanları ve görevden alınan örgüt temsilcileriyle bir araya gelecek. Eski CHP İl Başkanları imzasıyla yapılan yazılı açıklamaya göre, Bilgehan, yarın TMMOB Genel Merkezi'nde halen görevde bulunan bazı il başkanları ile daha...
  2. Yaka

Yaka

Yelkenlerin kenar ve (köşelerine) denir. Köşeler: Çördek köşesi: Üçken (Markoni) yelkenlerde yelkenlerin basıldığı (hisa edildiği) mandarın bağlı olduğu üst köşe Karula köşesi: Ana yelkende direk iveya ıstrelya dibindeki köşe Iskota köşesi: Iskotanın bağlandığı (flok, cenova) veya yakın olduğu köşe. Yakalar: Orsa yakası: Rüzgarın girdiği (direk veya ıstralya) kenarı Altabaşo yakası: Alt...
  3. Ben Aşkı Sen Gittin Diye Yaktım

Ben Aşkı Sen Gittin Diye Yaktım

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Sen yağdın sağnak sağnak ömrüme

Sen yağdın sağnak sağnak ömrüme

Sen yağdın sağnak sağnak ömrüme… Tutuştu senin değdiğin her bir zerre… Yaktı yıktı geçti senli haller benliğimle birlikte yüreğimi de. Adı yok bu sevdanın belki bu yaşadığımız evrende. Bu nedenle sahipsiz kaldı belki senin yüreğinde. Sen yağdın sağnak sağnak geceme… Uykuya hasret kalan gözlerim sen varsın diye her gece nöbette. Seni bekler seni ister, seni özler, sendir gördüğü her yerde....
  5. Sen yağdın sağnak sağnak düşlerime

Sen yağdın sağnak sağnak düşlerime

Sen yağdın sağnak sağnak ömrüme… Tutuştu senin değdiğin her bir zerre… Yaktı yıktı geçti senli haller benliğimle birlikte yüreğimi de. Adı yok bu sevdanın belki bu yaşadığımız evrende. Bu nedenle sahipsiz kaldı belki senin yüreğinde. Sen yağdın sağnak sağnak geceme… Uykuya hasret kalan gözlerim sen varsın diye her gece nöbette. Seni bekler seni ister, seni özler, sendir gördüğü her yerde....

Sayfayı Paylaş