gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yakını vefat eden bir kimseye ne deriz?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yakını vefat eden bir kimseye ne deriz? Selam melekler size sorum, çok basit ama Yakını vefat eden bir kimseye ne deriz?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Allah rahmet eylesin, başın sağ olsun deriz.

Yakını vefat eden bir kimseye ne deriz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fazla yağlarınızdan ameliyatsız kurtulmaya ne dersiniz?

Fazla yağlarınızdan ameliyatsız kurtulmaya ne dersiniz?

Ahh şu yağlar:) Kimi zaman insanın kendine güvenini bile sarsan moral bozan hayatı zindan eden vücut yağları.. Bazıları bunu takmazken ve bunlarla yaşamaya alışmışken birçok kişi ise hayatını zindan edecek kadar moral bozucu görür bu yağları Son zamanlarda sadece kadınların derdi olmaktan bile çıktı artık bu yağlar.Artık erkeklerde bayağı ciddi anlamda bununla mücadele etmeye başladılar....
  2. Yoğurtla yağlarınızı yakmaya ne dersiniz?

Yoğurtla yağlarınızı yakmaya ne dersiniz?

Sofralarımızdan asla eksik etmememiz besi maddelerinden biride kuşkusuz süt ürünlerinden olan yoğurt.. Yoğurdun birçok faydası olduğunu biliyordumda inanın yağ yaktığını yeni duydum ve hemen sizlerle paylaşmak istedim hanımlar. Çünkü genelde ortak bir derdimiz var ki biz hanımların oda yağlarımız ne yazıkki:) Bakın yoğurt nasıl yağ yakıyormuş şimdi sizlerinde çok şaşıracağına eminim ve bir...
  3. Vefat eden dedemin öldüğü gece bir rüya gördüm.

Vefat eden dedemin öldüğü gece bir rüya gördüm.

Rüyamda memleketimi gördüm, normalde kıraç bir bölgedir bizim oralar. Ama rüyamda çevreye hakim bir tepeden memleketime bakıyorum ve her yer yemyeşil, kocaman ağaçlar, ortasından da kocaman bir nehir yavaş yavaş akıyor, hatta nehrin içinde küçük adacıklar var, etrafta kuşlar uçuşuyor. Rüyamda diyorum Allah'ım ne güzel olmuş benim memleketim. O rüyayı gördükten sonra ertesi gün haber aldım ki...
  4. vefat etmis birini rüyada görmek nedir

vefat etmis birini rüyada görmek nedir

Merhaba arkadaşlar vefat etmis birini rüyada görmek nedir? rüyamda halamın ölen kocasını gördüm ve bu rüyamın yorumunu çok merak ediyorum doğrusu.
  5. Yakını Ölen Bir Kimsenin Okuyacağı Dua

Yakını Ölen Bir Kimsenin Okuyacağı Dua

Yakını Ölen Kimsenin Okuyacağı Dua Yakını Ölen Bir Kimsenin Okuyacağı Dua Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda bir misafirimizin isteği üzerine yakını ölen birinin okuyacağı sduayı sizlerle paylaşıyor ve tüm ölümşlere Allah'tan rahmet diliyoruz. İnna lillahi ve inna ileyhi raciûn.Allahümme ındeke ahtesibü müsıybetiy fe'cürniy fiyha ve ebdilniy biha hayran minha. Resulü Ekrem buyurdu:...

Sayfayı Paylaş