gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yakışıklı oyuncu Çağlar Ertuğrul Fotoğrafları

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Çağlar Ertuğrul Fotoğrafları Çağlar Ertuğrul resim

Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda, Mahsun Kırmızıgül'ün yeni dizisi Benim İçin Üzülme dizisinde rol alacak olan yakışıklı genç oyuncu Çağlar Ertuğrul resimleri sunuyor ve yakışıklı oyuncunun tüm hayranlarını bu sayfamıza davet ediyoruz:)

Yakışıklı oyuncu Çağlar Ertuğrul Fotoğrafları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yakışıklı oyuncu ismail hacıoğlu, hayalindeki kadın tipini açıkladı

Yakışıklı oyuncu ismail hacıoğlu, hayalindeki kadın tipini açıkladı

SON GÜNLERDE ADI ’GECE SESLERİ’ DİZİSİNDEKİ ROL ARKADAŞI VİLDAN ATASEVER İLE ANILAN OYUNCU İSMAİL HACIOĞLU, HAYALİNDEKİ KADIN TİPİNİ AÇIKLADI. Hacıoğlu; 'Hayalimdeki kadın evvela dırdır etmeyecek' diye başladığı konuşmasını şöyle sürdürdü: 'İşlerini çok iyi yapan, bunu yaparken de mütevazılığını yitirmeyen kadınlar beni çok etkiliyor. İnsan olması benim için önemlidir.
  2. Çağlar Ertuğrul Resimleri var mı

Çağlar Ertuğrul Resimleri var mı

Çağlar Ertuğrul çok hoşuma gidiyor yakışıklı buluyorum bence ekranların çok kazanan isimlerinden daha da yakışıklı o ne gözler dimi ya :) Kızlar sizden Çağlar Ertuğrul Resimleri paylaşmanızı rica ediyorum.
  3. Benim İçin Üzülme Çağlar Ertuğrul Resimleri

Benim İçin Üzülme Çağlar Ertuğrul Resimleri

Bu konu benim için üzülme dizi oyuncusu Çağlar Ertuğrul resimlerine yer vermektedir. İzleyiciyi ekran başına bağlayan Mahsun Kırmızıgül'ün yepyeni dizisi "Benim İçin Üzülme" gün geçtikçe dizi konusu ve oyuncuları ile ilgi toplamaya devam ediyor. Dizi de Sinan karakterini canlandıran Çağlar Ertuğrul, muhteşem gözleri ve düzgün fiziği ile genç kızların ilgisini çekmeye başladı...
  4. Benim İçin Üzülme Çağlar Ertuğrul Hayatı Hakkında Bilgi Verimisiniz

Benim İçin Üzülme Çağlar Ertuğrul Hayatı Hakkında Bilgi Verimisiniz

Bir haberde Benim İçin Üzülme dizisinde Çağlar Ertuğrul diye birinin oynayacağını okudum. Kim bu Çağlar Ertuğrul, hoş çocuk :D
  5. Diriliş Ertuğrul Oyuncuları

Diriliş Ertuğrul Oyuncuları

diriliş ertuğrul oyuncu kadrosu,diriliş ertuğrul dizisinde kim kimdir,diriliş ertuğrul dizi oyuncuları Engin Altan Düzyatan- Ertuğrul Gazi Kaan Taşaner- Gündoğdu Hülya Darcan -Hayme Ana Serdar Gökhan -Süleyman Şah Hakan Vanlı -Kurdoğlu Didem Balçın -Selcan Hatun Esra Bilgiç -Halime Hatun Hande Subaşı -Aykız Burcu Kıratlı -Gökçe Levent Öktem -Üstad-ı Azam Serdar Deniz -Titus Turgut Tunçalp...

Sayfayı Paylaş