gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

yakışıklı zürafa

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Aşağıdaki resme uzun süre bakınca zürafa göreceksiniz.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: yakışıklı zürafa
    ayyyyyyyyy aşık oldum :S

yakışıklı zürafa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göksel - Yakışıklı

Göksel - Yakışıklı

Fazla düşünme ne fark eder Bir kere olsun bu dans Kavra belimden çevirip Döndür beni yeniden yeniden Ne sen bana sun kendini Ne ben sana olacağı varsa olur Muhabbetler kendiliğinden kendiliğinden Öyle özenle seçilmiş Sözler arayıp tarayıp buluşturma Ona buna sorma beni Eş dost ahbap aracılığıyla soruşturma Hey hey yakışıklı hey hey çıkalım mı
  2. Hangisi Yakışıklı :))

Hangisi Yakışıklı :))

***** Arkadaşlar Seçme Şansınız Olsaydı Hangisini Seçerdiniz? :dp47::dp47::dp47::dp47: *****
  3. Başı Zürafa , Ayakları Zebra

Başı Zürafa , Ayakları Zebra

Kongo’da 50 yıldır fotoğrafı çekilemeyen bir okapi ilk kez görüntülendi. Okapiler zürafa ve zebra karışımı görünüşleriyle dikkat çekiyor. Kaçak avlanma yüzünden nesilleri tükeniyor.Londra’daki Zooloji Derneği’nden yapılan açıklamada, sadece Demokratik Kongo Cumhuriyeti’nin kuzeydoğusunda yaşayan okapinin fotoğraflarının Virunga Ulusal Parkı’nda çekildiği belirtildi. Dernek ve Kongo doğayı...
  4. Dizilerdeki yakışıklılar

Dizilerdeki yakışıklılar

yakışıklılar dizilerdeki yakışıklılar yakisiklilar yakısıklılar Tolgahan Sayışman-ELVEDA RUMELİ: Berk Oktay-AKASYA DURAĞI: Murat Yıldırım-ASİ: Burak Sağyaşar-KÜÇÜK KADINLAR: Mehmet Akif Alakurt-ADANALI:
  5. Yerli yakışıklılar

Yerli yakışıklılar

yakışıklılar yerli yakışıklılar yakisiklilar serkan senalp serkan şenalp ßurak Sağyaşar Mehmet Günsür Sarp Levendoğlu Serkan Şenalp Haluk Piyes Tolga Karel Yiğit Evgar ßurak Özçivit Resim Forum, Forumlar, Forum Siteleri, Eglence, Ask, Sevgi, Korku, Resimler, Emo Tarafından Küçültülmüştür,Orjinal Boyuta Dönmek için Tıklayın.681x1024. Sarp Apak...

Sayfayı Paylaş