gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

yakıştırmış onaylamış

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Osmantan Erkır eski eşi Şirin hanım ile Okan Bayülgen çifti hakkında neler dedi neler haberimizde...

BİRBİRLERİNE İNANILMAZ YAKIŞIYOR!
    OSMANTAN ERKIR'DAN 'ÇAPRAZ AŞK' İDDİASINA CEVAP...

Eski eşi Şirin Ediger'in Okan Bayülgen ile evlenmesinin ardından Bayülgen'in ex sevgilisi Ayşe Özyılmazel ile görüntülenen ünlü yapımcı, intikam dedikodularını yalanladı. 'Ayşe ile yeni tanıştık. Daha önce onu tanımıyordum. Aramızda yazıldığı gibi bir aşk ilişkisi yok. Ne yazık ki bu buluşma yanlış anlaşıldı. Bir tartışma programı hakkında Ayşe ile konuştuk' diyen Erkır, eski eşinin evliliğini de zarif sözcüklerle onayladı: Ben intikam peşinde değilim. Öyle bir şey söz konusu bile olamaz. Çok samimi söylüyorum; Şirin'le Okan birbirlerine inanılmaz yakışıyor. Mutlu olmalarını diliyorum. Çocukları da hayırlı olsun.

Son düzenleme: 11 Mart 2009
yakıştırmış onaylamış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karıştırın! Yakıştırın!

Karıştırın! Yakıştırın!

Karıştırın! Yakıştırın! Lezzet denemelerindeki füzyon tabaklar da atmosferi etkileyen unsurlar arasında yer alıyor. Geleneksel reçeteler güncel yorumlarla nasıl karışıyorsa, tabak çanaklarda birbirine karışıyor. Minimal seramik tabağa eşlik eden provence hasır bir supla, ışıltılı bir lake masa tablasıyla buluşabiliyor. Şıklıkta bir numara keten masa örtüsü, çeliklere eşlik edebiliyor....

Sayfayı Paylaş