gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yaklaşan Öğretmenler Günü İçin Harika Mesajlar 2013

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; öğretmenler günü mesajları 2013 hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, evde ki eğitim hayatımızla paralel bir şekilde okulda da hem eğitimimizi hem de öğretimimizi sağlayan öğretmenlerimizi nasıl unutabiliriz ? Bütün gün okulda bir sürü minicik çocuğun kaprislerini çeken, ağladığımızda avutup, sevindiğimizde neşemizi paylaşan öğretmenlerimizi sağ iseler saygıyla, vefat etmişlerse rahmetle analım ve öğretmenler günü için belki de varsa görüştüğümüz öğretmenlerimize yollamak üzere öğretmen günü mesajları paylaşalım sizlerle.. :)

Anlamlı Öğretmenler Günü Mesajları

Öğretmen, eserlerinin üzerine imzasını atmayan tek sanatkardır.

Canım öğretmenim, seni çok seviyorum. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Öğretmenim, bu mutlu gününüzde size sağlık ve mutluluklar diler, ellerinizden öperim.

Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

Vatanın dört bir yanında fedakarca çalışarak bu ulvi görevi layıkıyla yerine getiren bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlar, başarılarının devamını dilerim.

Bu mutlu gününüzde sizlere sağlık ve mutluluklar dilerim.

Ülkemizin fedakar öğretmenleri, sizler her şeyin en güzeline layıksınız. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

Öğretmenler gününüzü kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.

Öğretmenler, dünyanın her yerinde, insan topluluğunun en fedakar ve en değerli varlığıdır.

Öğretmen bir güneş gibidir. Karanlıklar onunla aydınlanır.

Vazifenizin kutsallığı karşısında saygı ile eğiliyorum.

Gelecek nesillerimiz adına umut bağladığımız gerçek güç öğretmenlerimizdir.

Türkiye Cumhuriyeti, çağı, bilimin ışığında sizlerin gayreti ile yakalayacaktır. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Yaklaşan Öğretmenler Günü İçin Harika Mesajlar 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğretmenler Günü İçin Süper Mesajlar Burada

Öğretmenler Günü İçin Süper Mesajlar Burada

Bu konu; öğretmenler günü için süper mesajlar hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yaklaşan öğretmenler günü için face sayfanızdan paylaşabileceğiniz, görüştüğünüz öğretmenlerinize cep telefonunuzdan atabileceğiniz, twitterdan tüm sevdiklerinize yollayabileceğiniz harika öğretmenler günü mesajları ile sizlerleyiz... Öğretmenler Günü Mesajları “Başöğretmen Atatürk’ün...
  2. Öğretmenler Günü İçin Çok Güzel Mesajlar

Öğretmenler Günü İçin Çok Güzel Mesajlar

Bu konu; Öğretmenler güne mesajları hakkında bilgi vermektedir. Melekler öğretmenlik insanlık tarihinin en anlamlı ve ölümsüz mesleğidir. Ürünü insan olan ve başlı başına bir amaç olmaktan öte, bizleri yüce gayemize ulaştıran bir vasıta olarak görüyorum öğretmenlik mesleğini.Yaklaşmakta olan öğretmenler günü ile ilgili mesajlar güzel sözler ve mesajlar bölümümüzde. Okulun vereceği...
  3. öğretmenler günü için kutlama mesajları lazım acil

öğretmenler günü için kutlama mesajları lazım acil

Kızlar 24 kasım öğretmenler gününe uygun kutlama mesajları arıyorum. Öğretmenlerime değişik kutlama mesajları atmak istiyorum yardım edecek biri var mı?
  4. 24 kasım öğretmenler günü için mesajlar

24 kasım öğretmenler günü için mesajlar

Yaklaşan öğretmenler günü için mesajalr arıyorum. O günden önce öğretmenlerime mesaj atmak istiyorum da :D
  5. 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Mesajları

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Mesajları

Her yıl 24 Kasım da Öğretmenler günü kutlanır. Bu yıl perşembe günü ne denk geliyor Öğretmenler günü .Öğretmenlik mesleğini icra eden tüm öğretmenlerimizin gününü kutluyoruz. 24 Kasım 1928, Türkiye Cumhuriyeti devletininin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ün Millet Mekteplerinin Başöğretmenliği ni kabul ettiği gündür. Millet Mektepleri'nde, yaşlı, genç, çocuk, kadın , herkese yeni harflerle...

Sayfayı Paylaş