gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Yakma Yarabbi İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

seherde açılan güller hürmetine ilahisi yakma yarabbi ilahisi bize acı ne olur yakma yarabbi bize acı nolur ne olur seherde açılan güller hürmetine rukuda bükülen beller hürmetine
    zikrinle dönen diller hürmetine
    cehennem narına yakma yarabbi
    yakma yarabbi yakma yarabbi
    muhammed aşkına yakma yarabbi
    yakam yarabbi yakma yarabbi
    cehennem narına yakma yarabbi
    secdeye kapanan başlar hürmetine
    aşkınla sızlayan kalpler hürmetine
    gecelerde dökülen yaşlar hürmetine
    gazabınla bize bakma yarabbi

Yakma Yarabbi İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göksel - Yarabbi Şükür

Göksel - Yarabbi Şükür

Yağmur yağıyor sokakta sırılsıklam ıslandım Taksi hey taksi bu havada durmazki neyse Herşeye rağmen yürümek güzel İstanbul'da Seni düşündüm ısındı içim Ben seninle mutluyum Yağmur yağıyor şakır şakır şakır Yarabbi şükür şükür Yarabbi şükür şükür Yağmur yağıyor içim kıpır kıpır Yarabbi şükür şükür Yarabbi şükür şükür Taksi buldum sonunda güzel bi şarkı radyoda Lay lalalay lalalay lalalay...
  2. Müslüm Gürses - Adalet Yerini Bulsun Yarabbi

Müslüm Gürses - Adalet Yerini Bulsun Yarabbi

Ona öyle kötü bir ceza ver ki Zalimlere ibret olsun yarabbi Suçunu yüzüne öyle haykır ki Bütün cümle alem duysun yarabbi Öğrensin suçunun kötülüğünü Farketsin ne kadar küçüldüğünü Anlasın Tanrı'nın büyüklüğünü Adalet yerini bulsun yarabbi Suçuna yakışır bir ceza olsun Görenler ibretle baksın yarabbi Şarkı olup dilden dile dolaşsın Duyanlar şaşırıp kalsın yarabbi Öğrensin suçunun kötülüğünü...
  3. Yakma İlahisi

Yakma İlahisi

seherde açılan güller hürmetine rukuda bükülen beller hürmetine zikrinle dönen diller hürmetine cehennem narına yakma yarabbi yakma yarabbi yakma yarabbi muhammed aşkına yakma yarabbi yakam yarabbi yakma yarabbi cehennem narına yakma yarabbi secdeye kapanan başlar hürmetine aşkınla sızlayan kalpler hürmetine gecelerde dökülen yaşlar hürmetine gazabınla bize bakma yarabbi
  4. Yarabbi

Yarabbi

Mal Senin..Mülk Senin..Buyuran Sensin, Hükmünü, apaçık duyuran Sensin, Yaratan.. Yaşatan.. Doyuran Sensin, Yine de kulların, şeytana tâbî; Ne kadar da sabırlısın.. Yâ Rabbî... Kur'ân'a cür'et var, göz göre göre, Ayaklar altında, örf, âdet, töre, ''İslam'' türetmişiz, herkese göre; Olmuşuz... Para, pul, putlara tâbî; Ne kadar da sabırlısın Yâ Rabbî... Cezâ ve mükâfat,...
  5. Kalori yakmanın kolay yolları

Kalori yakmanın kolay yolları

hızlı kalori yakmanın yolları kalori yakma, yolları, kolay yolları, nasıl oluyor diye merak edenler buraya. Kalori yakmanın kolay yollarını, siz zayıflamak isteyen melek'lerimiz için ve aynı konumda olupta bizi ziyaret dden misafirlerimiz için sunuyoruz. Yağlarınızı olabildiğince çabuk ve sağlıklı bir şekilde yakmak mı istiyorsunuz? İşte yolları, Bir an önce forma girmek istiyorsanız,...

Sayfayı Paylaş