gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yakup fırat can şehit türküsü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yakup fırat canın can şehit türküsü varmış şehit aileleri için seslendirdiği bu türküyü nerede bulabilirim ve sözleri vars apaylaşırsanız sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

yakup fırat can şehit türküsü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şehitler ÖLMEZ - Un Eledim Türküsü

Şehitler ÖLMEZ - Un Eledim Türküsü

sehit türküleri şehit türküleri eledim eledim türküsünün hikayesi hikayesi türküsünün öyküsü YouTube - Un eledim TÜRkÜ 1923TURK SEhitler Ölmez
  2. Şırnak'ta mayın patlaması sonucu şehit uzman Çavuş Yakup Ceylan toprağa verildi.

Şırnak'ta mayın patlaması sonucu şehit uzman Çavuş Yakup Ceylan toprağa verildi.

yakup ceylan çakırsöğüt şehitleri şırnak çakırsöğüt haritası YORUM YAZMAK İSTİYORUM BU KONUYA AMA ASLINDA YILLARDIR SÖYLENEN TEK KELİME ''KAHROLSUN PKK'' Şırnak'ın Çakırsögüt mevkisinde terör örgütü PKK tarafından daha önce yola döşenen mayına basarak şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Yakup Ceylan'ın cenazesi, Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde toprağa verildi. Ceylan'ın cenazesi, Düziçi Devlet...
  3. Mustafa Yıldızdoğan'ın Şehitler Ölmez Türküsü

Mustafa Yıldızdoğan'ın Şehitler Ölmez Türküsü

mustafa yıldızdoğan şehitler ölmez türküsü sözleri nedir nasıldır ile ilgili bilgiler burada melekler Daha önce Türkiyem adlı türküsüyle gönüllerde taht kuran Mustafa Yıldızdoğan'ın Şehitler Ölmez adlı türküsünün sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler ... Önce Vatan millet Sonra ana ve yar Bu yolda savrulan birileri var Ezan dinmez diyen Bayrak inmez diyen Şehit ölmez diyen...
  4. Yakup Fırat Can'dan Şehit Türküsü Sözleri

Yakup Fırat Can'dan Şehit Türküsü Sözleri

yakup fırat can şehit türküsü sözleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Ciğerimiz her akşam haberlerde izlediğimiz şehit haberleri ile paramparça oluyor melekler :( En son Hakkari Çukurca'da şehit düşen askerlerimizin haberleriyle yıkılmıştık. Bu haberler hiçbir şekilde bizi yıldıramaz, kınalı kuzular yine askere gider, bu bayrak yine göklerde dalgalanır. Bizler en fazla acımızı içimize...

Sayfayı Paylaş