gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yalan Dünya 1 haziranda neden yayınlanmadı kızlar?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yalan Dünya 1 haziranda neden yayınlanmadı kızlar bilen var mı dün bekledim bekledim yeni bölüm oynamadı acaba neden?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yalan Dünya'nın 1 haziranda yayınlanacak olan 20. bölümü dizinin yönetmeni Jale Atabay’ın kısa bir süre önce babasını kaybetmesinden ötürü yeni bölüm çekimleri tamamlanamadığından ileri bir tarihte yayınlanacak.

Yalan Dünya 1 haziranda neden yayınlanmadı kızlar? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 1.Dünya Savaşının Özellikleri nelerdir

1.Dünya Savaşının Özellikleri nelerdir

1. dünya savaşının tam olarak özellikleri nelerdir melekler bu konuyla alakı bir yazı yada mbir makale var mı paşlaşın lütfen bana tşk.
  2. Yalan dünya

Yalan dünya

Gülse Birsel iyi ki yeniden dizi senaryosuna başlamış. Cuma günlerimin vazgeçilmezi, kesinlikle kaçırmadan izlediğim bir dizi. Ayrıca Orçun karakterine de bayılıyorum.
  3. Yalan Dünya 29 Haziranda Çalan Şarkı hangisi

Yalan Dünya 29 Haziranda Çalan Şarkı hangisi

Arkadaşlar Yalan Dünya dizisinin sezon finalinde Nil Karaibrahimgil bir şarkı söylüyor bana o şarkının sözlerini lütfen yazar mısınız? Yalan Dünya 29 Haziranda Çalan Şarkı sözlerini istiyorum sizden
  4. Yalan Dünya Sezon Finalinde Neler Olacak?

Yalan Dünya Sezon Finalinde Neler Olacak?

yalan dünya sezon finali yalan dünya Sevgili melekler, sevilen komedi dizisi Yalan Dünya da sezon finalini yapıyor. Rıza ve Nurhayat'ın nikah masasına oturacakları sezon finalinde başka neler olacak? Pazartesi akşamı sezon finalini izleyeceğimiz Yalan Dünya'da, Tiyatro oyuncusu Cihat Tamer, Gupse Özay'ın (Nurhayat) merakla beklenen babası Yıldırım Bey olarak ekrana gelecek. Ayrıca Model...
  5. Yalan Dünya Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Yalan Dünya Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

yalan dünya dizisi, yalan dünya dizisi yeni sezon, yalan dünya başlama tarihi Sevgili melekler, yeni sezonun açılması ve tatile giren dizilerin birer ikişer yayına başlamasına rağmen Yalan Dünya dizisinin tanıtım fragmanının dahi yayınlanmaması dizinin hayranları arasında merak yarattı... Geçen sene sık sık yayın günü değiştiği için yayından kaldırıldığı yönünde dedikodular çıkan...

Sayfayı Paylaş