gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yalan Dünya 24 Haziran'da Final Yapacak

Konu, 'Yalan Dünya' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Yalan Dünya 24 Haziran'da Final Yapacak haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, sevilen komedi dizisi Yalan Dünya ne zaman final yapacak merak edenler için işte Gülse Birsel'in yanıtı: "Yalan Dünya 24 Haziran'da sezon finali yapacak."..

Ünlü senarist-oyuncu Gülse Birsel, Yalan Dünya'nın geçtiğimiz hafta hastalığı sebebiyle yayınlanmadığını söyledi, dizinin sezon finali tarihini açıkladı.

Gülse Birsel, Yalan Dünya'nın sezon finaline kadar aralıksız şekilde pazartesi akşamları yayında olacağını ve Haziran sonunda finalin yapılacağını aktardı.

Gülse Birsel'in açıklamasına göre, dizinin sezon finali 24 Haziran pazartesi günü, 57. bölümle yapılacak.

Yalan Dünya 24 Haziran'da Final Yapacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. YaLan DüNya

YaLan DüNya

Hayat! Sana söylüyorum…‎ Tam "hayata tutundum" derken biryerde tökezlemek… Acı bir haberle yıkılmak! Ölmeyi istemek… Bir saniyeliğine ölümü seçmek… "Geçer" demek anlamsızdır artık. Havaya karışmak, denize karışmak, herşeye 'elveda' demek… Ruhum bedenimden ayrılır da ben bir melek gibi göğe yükselirsem kanatlarım olur mu acaba? Bir melek… Sevgilinin son sözleri...
  2. Yalan Dünya

Yalan Dünya

geçici olan - ölümlü olan hayat (bende gülemedim yalan dünyada.... (şarkı sözü):)
  3. Ezel'e 20 Haziran'da Canlı Final

Ezel'e 20 Haziran'da Canlı Final

ezelin veda gecesi Ezel, nezaman bitiyor, canlı yayın, finali, nezaman hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Atv'nin sevilen dizisi Ezel 20 Haziran'da izleyicilerine veda ediyor melekler...Geçelim haberin ayrıntılarına... 'Ezel'in finali nedeniyle, haftaya Çubuklu 29'da 250 kişilik davet düzenleniyor. Ekibin buluşacağı geceden canlı yayın yapılacak! EFSANE DİZİYE DEV DAVET atv...
  4. Yalan dünya

Yalan dünya

Gülse Birsel iyi ki yeniden dizi senaryosuna başlamış. Cuma günlerimin vazgeçilmezi, kesinlikle kaçırmadan izlediğim bir dizi. Ayrıca Orçun karakterine de bayılıyorum.
  5. Yalan Dünya Sezon Finalinde Neler Olacak?

Yalan Dünya Sezon Finalinde Neler Olacak?

yalan dünya sezon finali yalan dünya Sevgili melekler, sevilen komedi dizisi Yalan Dünya da sezon finalini yapıyor. Rıza ve Nurhayat'ın nikah masasına oturacakları sezon finalinde başka neler olacak? Pazartesi akşamı sezon finalini izleyeceğimiz Yalan Dünya'da, Tiyatro oyuncusu Cihat Tamer, Gupse Özay'ın (Nurhayat) merakla beklenen babası Yıldırım Bey olarak ekrana gelecek. Ayrıca Model...

Sayfayı Paylaş